EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Knihy popisující historii, fakt a příběhy evropských stadionů, nabízí náhled do prostředí více než 100 evropských fotbalových chrámů. Každý stadion doprovází několik úchvatných fotografií a medailonek o českém či slovenském hráči, který ve své kariéře na daném stadionu působil. Knihy jsou dále okořeněny komentáři českých fotbalových osobností a autora Jiřího Vojkovského z návštěv fotbalových stadionů. V prvním díle se komentářů ujala česká fotbalová legenda v podání Milana Baroše. V druhém díle se k Milanovi přidaly další významné osobnosti českého fotbalu - Marek Jankulovski, René Bolf a Tomáš Ujfaluši.

Pro velký úspěch se Jiří Vojkovský rozhodl vydat na podzim roku 2022 ještě jeden díl, kterým tak završí třídílnou edici knih o fotbalových stadionech.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 349 Kč

CENA - 2. díl: 349 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Allianz Arena, stadion který hraje barvami

12.05.2015: Allianz Arena, stadion který hraje barvami

Allianz RivieraMnichov - Allianz Arena

Allianz Arena, stadion který hraje barvami

12.05.2015: Allianz Arena, domov Bayernu Mnichov a druholigového TSV Mnichova 1860 umí zářit téměř všemi barvami. Tento světelný efekt zajišťuje 2 760 svítících polštářku, kterými je plášť stadionu obalen. Barvy stánku se především mění podle domácího týmu, který právě na stadionu hraje. Když se blížíte k Mnichovu a zahlédnete v dálce Allianz Arenu, nejdříve máte dojem, že přistává obrovská vzducholoď. Není divu, vždyť tento jeden z nejmodernějších stadionů na světě pojme 71 000 diváků.

prohlídka stadionu

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 1229

© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Vydavatel - obchodní podmínky |