EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Knihy popisující historii, fakt a příběhy evropských stadionů, nabízí náhled do prostředí více než 100 evropských fotbalových chrámů. Každý stadion doprovází několik úchvatných fotografií a medailonek o českém či slovenském hráči, který ve své kariéře na daném stadionu působil. Knihy jsou dále okořeněny komentáři českých fotbalových osobností a autora Jiřího Vojkovského z návštěv fotbalových stadionů. V prvním díle se komentářů ujala česká fotbalová legenda v podání Milana Baroše. V druhém díle se k Milanovi přidaly další významné osobnosti českého fotbalu - Marek Jankulovski, René Bolf a Tomáš Ujfaluši.

Pro velký úspěch se Jiří Vojkovský rozhodl vydat na podzim roku 2022 ještě jeden díl, kterým tak završí třídílnou edici knih o fotbalových stadionech.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 349 Kč

CENA - 2. díl: 349 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

ANKETA: Na kterém stadionu je nejlépe umístěn kotel hostů?

14.11.2013: text

ANKETA: Na kterém stadionu je nejlépe umístěn kotel hostů?

14.11.2013: Anketa "Stadion roku 2013" se svou již 13. otázkou blíží ke svému konci. Tentokrát můžete hlasovat pro stadion, na kterém je nejlépe umístěn sektor hostujících fanoušků. V dosavadních dvanácti otázkách hlasovalo přes 43 tisíc fanoušků. Na průběžném prvním místě je slávistická Synot Tip Arena, která obdržela již přes devět tisíc hlasů a získala 171 bodů. Na druhém místě je plzeňská Doosan Arena s 163 body a třetí vršovický Ďolíček má zatím 156 bodů.

více infromací

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 1025

© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Vydavatel - obchodní podmínky |