EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Knihy popisující historii, fakt a příběhy evropských stadionů, nabízí náhled do prostředí více než 100 evropských fotbalových chrámů. Každý stadion doprovází několik úchvatných fotografií a medailonek o českém či slovenském hráči, který ve své kariéře na daném stadionu působil. Knihy jsou dále okořeněny komentáři českých fotbalových osobností a autora Jiřího Vojkovského z návštěv fotbalových stadionů. V prvním díle se komentářů ujala česká fotbalová legenda v podání Milana Baroše. V druhém díle se k Milanovi přidaly další významné osobnosti českého fotbalu - Marek Jankulovski, René Bolf a Tomáš Ujfaluši.

Pro velký úspěch se Jiří Vojkovský rozhodl vydat na podzim roku 2022 ještě jeden díl, kterým tak završí třídílnou edici knih o fotbalových stadionech.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 349 Kč

CENA - 2. díl: 349 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

ANKETA: Stadion roku 2013

25.09.2013: Více informací o anketě získáte kliknutím na obrázek.

ANKETA: Stadion roku 2013

25.09.2013: Anketa pro nejlepší stadion roku 2013 probíhá od začátku letošního ročníku Gambrinus ligy do konce podzimí části. Ve spolupráci FotbaloveStadiony.cz a iDNES.cz je na řadě již 8. anketní otázka, týkající se trávníku na stadionech. V dosavadních sedmi otázkách bylo zaznamenáno téměř 30 tisíc hlasů. Na průběžném prvním místě je slávistická Synot Tip Arena, která obdržela přes šest tisíc hlasů. Na druhém místě je plzeňská Doosan Arena a třetí vršovický Ďolíček.

více infromací

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 1098

© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Vydavatel - obchodní podmínky |