EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 299 Kč

CENA - 2. díl: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zjezdy a vstupenky na fotbal

Občanské Sdružení Baník Baníku

Baník Baníku

Druhé sezení s vedením FC BANÍK OSTRAVA

Občanské sdružení Baník Baníku pořádá další velmi atraktivní sezení s vedením FC BANÍK OSTRAVA, kde se můžete otevřeně zeptat na jakoukoliv informaci, problém atd. přímo nejvyšších představitelů klubu. Akce se koná ve středu 20.2. 2013 v 19:00 hod v restauraci Sokolka v Ostravě-Muglinově. Za vedení klubu přislíbili účast pánové Petr Šafarčík a Libor Adámek.
 

Pokud máte nějaké téma, které Vás zajímá, zašlete do úterý 19.2.2013 na email registrace@banikbaniku.cz dotaz na vedení Baníku. Jde o to, aby debata měla jistou úroveň a byla vedena Vámi chtěným směrem a tématy. Kapacita místnosti sice není malá, ale je i tak omezená. Členové občanského sdružení můžou na výše uvedený email poslat žádost o rezervaci místa se jménem a členským číslem.

Využijte možnost zeptat se vedení na cokoliv co Vás trápí nebo štve!

Zváni jsou všichni fanoušci Baníku, členství v OS není podmínkou!!

Těšíme se na setkání s Vámi !!!
www.BanikBaniku.cz


Restaurace Sokolka se nachází nedaleko trolejbusové zastávky Mexiko, asi 2 minuty chůze směrem k fotbalovému hřišti Muglinov.


Zvětšit mapu
 

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

© 2012 - 2021 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de   .

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.