EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Knihy popisující historii, fakt a příběhy evropských stadionů, nabízí náhled do prostředí více než 100 evropských fotbalových chrámů. Každý stadion doprovází několik úchvatných fotografií a medailonek o českém či slovenském hráči, který ve své kariéře na daném stadionu působil. Knihy jsou dále okořeněny komentáři českých fotbalových osobností a autora Jiřího Vojkovského z návštěv fotbalových stadionů. V prvním díle se komentářů ujala česká fotbalová legenda v podání Milana Baroše. V druhém díle se k Milanovi přidaly další významné osobnosti českého fotbalu - Marek Jankulovski, René Bolf a Tomáš Ujfaluši.

Pro velký úspěch se Jiří Vojkovský rozhodl vydat na podzim roku 2022 ještě jeden díl, kterým tak završí třídílnou edici knih o fotbalových stadionech.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 349 Kč

CENA - 2. díl: 349 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Červnový Pro Football nabízí další informace o MS v Brazílii

Fotbalový magazín Pro FootballFotbalový magazín Pro Football 10.06.2014: Mistrovství světa v Brazílii je již doslova za dveřmi. Proto červnový magazín Pro Football nabízí rozpis všech zápasů a konečné nominace všech 32 reprezentací. Nebudou chybět ani 10 exkluzivních rozhovorů s největšími hvězdami tohoto fotbalového svátku, jako jsou Missi, Drogba, Gerrard, Hazard a další fotbalová super stár. Mimo mistrovství světa se můžete těšit také na all stars výběry ligové sezony 2013/14.

Dále si můžete prohlédnout žebříček TOP 15 finále světových šampionátů a vrátit se zpět do historie Mistrovství světa 1998 a 1992. Superplakát nabízí zmíněný program celého Mistrovství světa 2014.

Měsíčník časopisu Pro Football vychází již od roku 2000 v České republice i na Slovensku. V květnovém vydání
časopisu Pro Football jste získali dárek v podobě samolepkového oficiálního sběratelského albumu k MS v Brazílii, do kterého si můžete sbírat samolepky hráčů jednotlivých týmů Mistrovství světa.SBĚRATELSKÉ SAMOLEPKY - MS 2014:


OBÁLKA ČERVNOVÉHO MAGAZÍNU:


 

SUPERPLAKÁT - ROZPIS MS 2014:
SBĚRATELSKÉ SAMOLEPKY - MS 2014:


Více info na: ProFootball.cz  | Facebook | Předplatné časopisu |

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 2653

© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Vydavatel - obchodní podmínky |