EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 299 Kč

CENA - 2. díl: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Červnový Pro Football nabízí další informace o MS v Brazílii

Fotbalový magazín Pro FootballFotbalový magazín Pro Football 10.06.2014: Mistrovství světa v Brazílii je již doslova za dveřmi. Proto červnový magazín Pro Football nabízí rozpis všech zápasů a konečné nominace všech 32 reprezentací. Nebudou chybět ani 10 exkluzivních rozhovorů s největšími hvězdami tohoto fotbalového svátku, jako jsou Missi, Drogba, Gerrard, Hazard a další fotbalová super stár. Mimo mistrovství světa se můžete těšit také na all stars výběry ligové sezony 2013/14.

Dále si můžete prohlédnout žebříček TOP 15 finále světových šampionátů a vrátit se zpět do historie Mistrovství světa 1998 a 1992. Superplakát nabízí zmíněný program celého Mistrovství světa 2014.

Měsíčník časopisu Pro Football vychází již od roku 2000 v České republice i na Slovensku. V květnovém vydání
časopisu Pro Football jste získali dárek v podobě samolepkového oficiálního sběratelského albumu k MS v Brazílii, do kterého si můžete sbírat samolepky hráčů jednotlivých týmů Mistrovství světa.SBĚRATELSKÉ SAMOLEPKY - MS 2014:


OBÁLKA ČERVNOVÉHO MAGAZÍNU:


 

SUPERPLAKÁT - ROZPIS MS 2014:
SBĚRATELSKÉ SAMOLEPKY - MS 2014:


Více info na: ProFootball.cz  | Facebook | Předplatné časopisu |

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 2530

© 2012 - 2021 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de   .

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.