EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.


Kniha - Fotbalové stadiony 2 Kniha - Fotbalové stadiony 1
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionů 2CENA: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.

>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

City Arena v Trnavě otevřena

Trnava - City ArenaTrnava - City Arena 01.09.2015: Poslední srpnovou neděli roku 2015 byla v Trnavě otevřena nově postavená City Arena, která se stala se svou kapacitou pro 19 200 sedících diváků, největším stadionem na Slovensku. City Arena Trnava vyrostla na místě bývalého stadionu Antona Malatinského a stala se tak historicky největší stavbou tohoto 65 tisícového, slovenského města. Součástí areálu jsou také administrativní budovy, obchodní centrum s multikinem a podzemní dvoupatrové parkoviště.

Nový stadion byl slavnostně otevřen v neděli 30. srpna v zápase sedmého kola slovenské Fortuna ligy, mezi domácím Spartakem Trnava a MŠK Žilinou, kterou vítězně domácí zvládli 2:0. Více než 13 tisíc diváků na stadionu mohlo sdílet nadšení z nové arény, jejíž parametry jsou na evropské úrovni a předčily tak, do té doby nejmodernější stadion na Slovensku - Štadión MŠK Žilina.
 

Níže si můžete prohlédnout, jak to vypadalo při otevření nové City Arény v Trnavě, které navštívilo 13 340 diváků. Výkop zápasu byl opožděn na úkor pyrošou, kterou si na úvod připravili fanoušci Spartaku. Na poměry slovenské ligy se jedná opravdu o nevídanou návštěvu. Doufejme, že se fotbal nejen v Trnavě pozvedne a na další zápasy dorazí podobné množství fanoušků.
     

Autor: Jiří Vojkovský | Foto: www.cityarenatrnava.com


Trnava - City Arena TrnavaTrnava - City Arena Trnava

V Trnavě roste City Arena

12.04.2015: Sportovně-nákupní komplex jménem City Arena bude historicky největší stavbou v Trnavě. Slavnostní otevření je naplánováno na 23. srpna 2015 a má být vskutku velkolepé. Investorem projektu je skupina EuroMax Slovakia, jejíž záměrem je vybudovat moderní fotbalový stadion evropské úrovně. City Arena vyroste na místě zdemolovaného stadionu Antona Malatinského.

celý článek

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 8745

© 2012 - 2018 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.