NETfotbal.cz - modely fotbalovýh stadionů (3D Puzzle)

Doosan Aréna

FC Viktoria Plzeň
Doosan ArénaDoosan Aréna

Stadion: Doosan Aréna

Kapacita: 11 700

Otevření: 1955 (přestavba stadionu: 2011)

Rozměry hřiště: 105 x 68 m

Cena výstavby: 360 mil. Kč

 

Fotogalerie

3D makety stadionů Vstupenky na fotbal
Photo: <a href='http://fcviktoria.cz' target='_blank'>www.fcviktoria.cz</a> Photo: <a href='http://fcviktoria.cz' target='_blank'>www.fcviktoria.cz</a> Photo: <a href='http://fcviktoria.cz' target='_blank'>www.fcviktoria.cz</a> Photo: <a href='http://fcviktoria.cz' target='_blank'>www.fcviktoria.cz</a> Photo: <a href='http://fcviktoria.cz' target='_blank'>www.fcviktoria.cz</a> Photo: <a href='http://fcviktoria.cz' target='_blank'>www.fcviktoria.cz</a>  

Fotogalerie prochází aktualizací. Děkujeme za pochopení.


 

 

Zajímavosti

V anketě Stadion roku 2015 zvítězila Doosan Aréna


Stadion roku 2015Plzeň - Doosan Aréna16.12.2015: V podzimní části Synot ligy 2015/16 jste mohli hlasovat v 10 anketních otázkách pro nejlepší český stadion roku 2015. Témata jednotlivých otázek byly zaměřených na prostředí fotbalových stadionů - atmosféra, výhled na hrací plochu, choreografie či vzhled samotného stánku. V průběhu celé ankety o prvenství soupeřil Eden Slavie Praha, vítěz prvního ročníku ankety Stadion rou 2013 a plzeňská Doosan Aréna.

celý článek


Plzeňský stadion v novém


Plzeň - Doosan ArenaPlzeň - Doosan Arena30.10.2014: Víkendové utkání o první příčku mezi Viktorií Plzeň a Spartou Praha bude v plzeňské Doosan Areně na Štruncových sadech i s přítomností stavební techniky. Ta se totiž v posledních dnech vrhla do další části rekonstrukce a výstavby plzeňského svatostánku, který je v plánované pětileté rekonstrukci již aktuálně třetím rokem. Nyní přišla na řadu část jižní tribuny směrem k tribuně hlavní, která doteď zela prázdnotou.

celý článekStadion před rekonstrukcí 2011:

Mapa stadionu

Zobrazení: 79075

© 2012 - 2017 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de

Přidejte se k nám

Facebook - přidejte se k nám

Pozvánka

World Stadium Congress 2017 - Doha, Qatar
Zájezdy a vstupenky na fotbal | FotbalTour.cz