EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 299 Kč

CENA - 2. díl: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zjezdy a vstupenky na fotbal

Kniha Fotbalové stadiony

K dostání ve všech dobrých knihkupectvích a fanshopech!


Kniha Fotbalové stadiony nabízí formou encyklopedie náhled do prostředí vybraných 45 evropských stadionů včetně těch nejvýznamnějších z České republiky – zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti. Dále v knize naleznete informace o českých či slovenských hráčích, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili.

Historie, fakta a příběhy evropských stadionů


Autor: Jiří Vojkovský

Patron: Milan Baroš

Nakladatelství: EGMONT ČR


CENA: 369 Kč
+ B O N U S
S knihou obdržíte věnování autora, jedno vydání časopisu Pro Football a samolepku FotbaloveStadiony.cz

KOUPIT  KNIHU Magazín o mezinárodním fotbalu


Databáze fotbalových stadionů


Dále knihu doprovází komentáře autora Jiřího Vojkovského z návštěv evropských fotbalových stadionů a komentáře patrona knihy Milana Baroše ke stadionům, na kterých si během své bohaté kariéry zahrál.

S Milanem Barošem se Jiří Vojkovský potkal na Bazalech při svém působení v obchodním a marketingovém oddělení Baníku Ostrava. Autor si nesmírně váží toho, že se patronem knihy Fotbalové stadiony stala osobnost jakou je Milan Baroš – druhý nejlepší střelec reprezentační historie, ikona Baníku Ostrava, vítěz Ligy mistrů a král střelců na mistrovství Evropy 2004.

 


Partneři knihy:


The Institute of Groundsmanship


Výrobce 3D modelů stadionů


E.ON Fotbalová škola 2016


  Náhled knihy (většina stadionů je v knize popsána na čtyřech stranách)


V knize samozřejmě nemůžou chybět ty nejvýznamnější české stadiony! Proto si fanoušek počte například o již legendárních ostravských Bazalech či stadionu Za Lužánkami v Brně. Svůj stadion v knize najdou také fanoušci Sparty, Slavie, Plzně a Bohemky.


OBJEDNAT KNIHU 

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

© 2012 - 2021 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de   .

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.