EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Knihy popisující historii, fakt a příběhy evropských stadionů, nabízí náhled do prostředí více než 100 evropských fotbalových chrámů. Každý stadion doprovází několik úchvatných fotografií a medailonek o českém či slovenském hráči, který ve své kariéře na daném stadionu působil. Knihy jsou dále okořeněny komentáři českých fotbalových osobností a autora Jiřího Vojkovského z návštěv fotbalových stadionů. V prvním díle se komentářů ujala česká fotbalová legenda v podání Milana Baroše. V druhém díle se k Milanovi přidaly další významné osobnosti českého fotbalu - Marek Jankulovski, René Bolf a Tomáš Ujfaluši.

Pro velký úspěch se Jiří Vojkovský rozhodl vydat na podzim roku 2022 ještě jeden díl, kterým tak završí třídílnou edici knih o fotbalových stadionech.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 349 Kč

CENA - 2. díl: 349 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Květnový Pro Football přináší vše o MS v Brazíli 2014

Magazín o mezinárodním fotbaluMagazín o mezinárodním fotbalu 18.05.2014: Blížící se Mistrovství světa v Brazílii odstartuje 12. června zápasem domácí Brazílie s Chorvatskem. Proto se redaktoři fotbalového magazínu Pro Football rozhodli věnovat celé květnové číslo právě tomuto šampionátu. Časopis navíc nabízí 48 stránkovou přílohu o MS 2014 v četně rozpisu zápasů a pavouka celého mistrovství. Dohromady s časopisem se můžete těšit celkem na 116 stran plných fotbalových informací. Najdete v něm také několik stran o každé reprezentaci účastnící se MS 2014.

Dále si můžete prohlédnout žebříček TOP 15 týmů Mistrovství světa a vrátit se do historie MS 1990 a 1994.

Měsíčník časopisu Pro Football vychází již od roku 2000 v České republice i na Slovensku. Květnové vydání
časopisu Pro Football nabízí kromě 48 stránkové přílohy o mistrovství světa 2014 také dárek v podobě Samolepkového oficiálního sběratelského albumu k MS v Brazílii, do kterého si můžete sbírat samolepky hráčů jednotlivých týmů Mistrovství světa.

SBĚRATELSKÉ SAMOLEPKY - MS 2014:

OBÁLKA KVĚTNOVÉHO MAGAZÍNU:


 


PŘÍLOHA: Průvodce Mistrovstvím světa 2014 v Brazílii
DÁREK
: Samolepkové oficiální sběratelské album k MS v Brazílii
SBĚRATELSKÉ SAMOLEPKY - MS 2014:


Více info na: ProFootball.cz | Předplatné časopisu |

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 3093

© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Vydavatel - obchodní podmínky |