EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.


Kniha - Fotbalové stadiony 2 Kniha - Fotbalové stadiony 1
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionů 2CENA: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.

>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Letecké a autobusové zájezdy na Euro 2016

Francie - Euro 2016Francie - Euro 2016 16.05.2016: Francie se tentokrát díky fotbalu, stane od 10. června na měsíc, nejsledovanějším místem na světě. Fotbalový vrchol roku se uskuteční právě v této nádherné krajině, kde si již tradičně si český fanoušek budou moci zakřičet „Češi do toho!“. Od prosincového losu jistě projíždějí čeští fanoušci mapy a hledají, kde se vlastně nacházejí Toulouse, St. Etienne a Lens, tedy dějiště zápasů České republiky na Mistrovství Evropy.

Všechny tři města, ve kterých se představí Česká reprezentace, jsou na francouzské poměry středně velká města, do kterých se lze dopravit všemi dopravními prostředky. Pojedeme autem, karavanem, mikrobusem, autobusem, vlakem či letecky? Zní v mnoha debatách v hospodách u piva i při rodinných setkáních. Plánují se výlety či dovolené, půjde přeci nezapomenutelné zážitky. Očekávání jsou jako každý šampionát obrovská a euforie se bude stupňovat. Šikovnější už mají zajištěnou dopravu i ubytování, jiní si vše nechávají na poslední chvíli. Každý pár rukou v hledišti a hlasivky ukryty pod českými šálami budou ve Francii třeba, aby se svěřenci Pavla Vrby probojovali co nejdále.

Na turnaji samozřejmě nebude chybět ani cestovní kancelář FotbalTour.cz, která pro všechny zájemce zajistí kompletní servis od A po Z a ještě i něco navíc. Spolehlivý a etablovaný partner všech fotbalových nadšenců připravil kompletní nabídku autobusových a leteckých zájezdů na Euro 2016.

Češi v základní skupině D na Euru 2016:
 
Toulouse Saint-Étienne Lens

Stadium Municipal

Kapacita: 33 300

Modernizace: 2013 - 2015

St. Geoffroy Guichard

Kapacita: 41 965

Přestavba: 2011 - 2014

Stade Bollaert-Delelis

Kapacita: 38 223

Modernizace: 2014 - 2015

Toulouse - Euro 2016 Sant Entiene - Euro 2016

Česko - Španělsko

autobusový zájezd (1 noc)

leteký zájezd (2 noci)

Česko -  Chorvatsko

autobusový zájezd (1 noc)

leteký zájezd (2 noci)

Česko -  Turecko

autobusový zájezd (1 noc)

leteký zájezd (2 noci)

ZÁJEZDY NA EURO 2016 ZAJIŠŤUJEZÁJEZDY NA EURO 2016
13.6.  Česko -  Španělsko (Toulouse)  autobusový zájezd (1 noc) | leteký zájezd (2 noci)
17.6. 
Česko -  Chorvatsko (St. Etienne)  autobusový zájezd (1 noc) | leteký zájezd (2 noci)
21.6. 
Česko -  Turecko (Lens)  autobusový zájezd (1 noc) | leteký zájezd (2 noci)

Autobusové zájzedy na Euro 2016:

Časově náročnější, ale finančně dostupnější autobusové zájezdy do jednotlivých dějišť jsou pro dobrodruhy, kteří se chtějí pokochat nádhernými výhledy z okna během cesty. Cesta nabídne scenérie známé ze závodů Tour de France. K tomu písně a hudba, ladění hlasivek na český způsob, ale i nové známosti a přátelství. Tak může vypadat 4-denní letní dobrodružství.

Letecké zájezdy na Euro 2016:

Pro zastánce pohodlného cestování jsou ideální letecké varianty zájezdů, je však již třeba sáhnout hlouběji do peněženky. Letecké společnosti operující na letišti v Praze nabízejí lety do několika francouzských metropolí, ale v případě dějišť zápasů české reprezentace je potřebný let s přestupem. Nic to nemění na tom, že letecký zájezd na zápasy ME 2016 je tím nejpohodlnějším způsobem cestování. Zájezdy na první dva zápasy (Česko-Španělsko, Česko-Chorvatsko) jsou spojeny s víkendem a tak cestování zabere jen dva dny dovolené. V případě rozhodujícího zápasu ve skupině s Tureckem jsou k dispozici lety na jednu nebo dvě noci, takže i v tomto případě se dá stihnout kompletní zájezd od dvou dnů.Mimořádně cenným bonusem budou delegáti v městech, kde se představí česká reprezentace. Méně zkušení cestovatelé se na nich mohou kdykoli obrátit s nejrůznějšími požadavky. Budou připraveni pomoci vyřešit případné problémy nebo zajistit a poradit doplňkový program přesně podle požadavků. Prvním krokem k uskutečnění cestovatelsko-fotbalového snu je návštěva webu nebo sídla CK FotbalTour.cz, jejíž klienti od roku 2008 nechybí na žádné významné sportovní události.

Po stovkách zájezdů jsou tisíce klientů zvyklí na nejkvalitnější servis. Jinak to nebude ani při nadcházejícím fotbalovém svátku ve Francii. Říká se, že Paříž je vždy dobrý nápad, ale od 10. června budou pro české příznivce nejlepšími nápady Toulouse, St. Etienne a Lens.


PŘEDSTAVENÍ STADIONŮ - EURO 2016


NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 3094

© 2012 - 2018 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.