EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 299 Kč

CENA - 2. díl: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Městský stadion Karviná

MFK Karviná
Městský stadion KarvináMěstský stadion Karviná

Název: Městský stadion Karviná

Kapacita: 4 833

Otevření: 2014 - 2016 (rekonstrukce)

Rozměry hřiště: 105 x 68 m

Cena výstavby: 300 mil. Kč

 

Fotogalerie

Vstupenky na fotbal 3D makety stadionů

Zajímavosti

Podívejte se do útrob nového stadionu

 

Karviná - Městský stadion

29.07.2016: Karviná – Ráj 1700, na této adrese se už pár dní nachází nyní zřejmě největší chlouba města, které je obecně vnímáno jako epicentrum dlouhodobé krize kolem těžební společnosti OKD. Bez ohledu na ni však v městské části Ráj vyrostl moderní fotbalový stadion, který bude od příštího týdne premiérově hostit prvoligové utkání.
 

celý článek na Patriot Magazin.cz


V karviné vrcholí práce na dostavbě fotbalového stadionu

 

Karviná - Městský stadion

06.06.2016: Na městsksém stadionu v Karviné finišují zásadní úpravy nutné pro to, aby zde mohla začít prvoligová fotbalová sezona. Celá stavba pětitisícového stánku je ve stádiu úpravy hrací plochy. Naváží se krycí vrstva vyhřívaného trávníku, instalují se dlažby zpevněných ploch okolo tribun, byl položen nový povrch příjezdové komunikace, srovnává se plocha před hlavním vstupem a staví chodník podél ulice Polská...
 

celý článek na Patriot Magazin.czKarviná kvůli zpožděné výstavbě stadionu přišla o 8 milionů z dotace

 

Karviná - Městský stadionKarviná - Městský stadion

23.03.2016: Rekonstrukce městského fotbalového stadionu v Karviné za zhruba 300 milionů korun by měla být hotova v polovině letošního roku. Město původně předpokládalo, že stavba bude dokončena už na konci roku 2015 tak, aby mohlo čerpat schválenou evropskou dotaci ve výši 79 milionů korun. Zhotovitel ale stavbu v termínu dokončit nestihl, a město tak z evropských peněz přišlo o přibližně osm milionů korun, řekla mluvčí magistrátu Šárka Swiderová.
 

celý článek na Patriot Magazin.cz

Mapa stadionu

Zobrazení: 64330

© 2012 - 2021 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de   .

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.