EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 399 Kč

CENA - 2. díl: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Městský stadion v Ostravě zažil fotbalovou euforii

Ostrava - Městský stadionOstrava - Městský stadion 15.09.2016: Fotbalový zážitek se vším všudy na nejvyšší evropské úrovni, bohužel i s velkou kaňkou v podobě vtrhnutí "fanoušků" na hřiště. To vše přineslo středeční druholigové derby mezi Baníkem Ostrava a SFC Opava. Vyprodaný stadion (12 111 diváků), nádherné a nápadité choreografie, skvělá atmosféra, jinými slovy fotbalový svátek neboli fotbalový orgazmus.

Městský stadion Ostrava prošel v letech 2011 až 2015 kompletní rekonstrukcí, která se týkala postavení nových zastřešených tribun okolo atletického oválu a modernizací hlavní tribuny. Ta jako jediná zůstala z původní stavby zachována. V roce 2015 tak vzniknul v městské části Vítkovice prakticky nový stadion pro 15 123 diváků, na němž hraje Baník Ostrava od sezony 2015/2016 svá domácí utkání. Své sídlo má však Baník na legendárních Bazalech, na kterých pravděpodobně vznikne tréninkové centrum.
  Z bezpečnostních důvodů byly na slezské derby uzavřeny čtyři sektory mezi kotlem hostů a zbytkem stadionu. Proto vyprodaný stadion pojmul zhruba o tři tisíce diváků méně než je jeho kapacita. Slezské derby mezi Baníkem a Opavou již bylo rozebráno napříč všemi médii, včetně nepochopitelného vniknutí části "fanoušků" na hrací plochu. Proto postačí si jen obrazem připomenout, co podstaté se na fotbalovém stadionu v Ostravě odehrálo.
 


FC Baník Ostrava - FC Slezský Opava (3:0), návštěva 12 111 diváků
FotbaloveStadiony.cz
| Foto: Lukáš Ston
 

Legendární Bazaly včetně Městského stadionu zachycuje také kniha Fotbalové stadiony
Fotbalové stadiony - Historie, fakta a příběhy evropských stadionů


Autor: Jiří Vojkovský

Patron: Milan Baroš  


OBJEDNAT  KNIHU 

CENA: 369 Kč + B O N U S
S knihou obdržíte věnování autora, jedno vydání časopisu Pro Football a samolepku FotbaloveStadiony.cz

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 6293

© 2012 - 2021 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de   .

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.