EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Knihy popisující historii, fakt a příběhy evropských stadionů, nabízí náhled do prostředí více než 100 evropských fotbalových chrámů. Každý stadion doprovází několik úchvatných fotografií a medailonek o českém či slovenském hráči, který ve své kariéře na daném stadionu působil. Knihy jsou dále okořeněny komentáři českých fotbalových osobností a autora Jiřího Vojkovského z návštěv fotbalových stadionů. V prvním díle se komentářů ujala česká fotbalová legenda v podání Milana Baroše. V druhém díle se k Milanovi přidaly další významné osobnosti českého fotbalu - Marek Jankulovski, René Bolf a Tomáš Ujfaluši.

Pro velký úspěch se Jiří Vojkovský rozhodl vydat na podzim roku 2022 ještě jeden díl, kterým tak završí třídílnou edici knih o fotbalových stadionech.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 349 Kč

CENA - 2. díl: 349 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Městský stadion Karviná

MFK Karviná
Městský stadion KarvináMěstský stadion Karviná

Název: Městský stadion Karviná

Kapacita: 4 833

Otevření: 2014 - 2016 (rekonstrukce)

Rozměry hřiště: 105 x 68 m

Cena výstavby: 300 mil. Kč

 

Fotogalerie

Vstupenky na fotbal 3D makety stadionů

Zajímavosti

Podívejte se do útrob nového stadionu

 

Karviná - Městský stadion

29.07.2016: Karviná – Ráj 1700, na této adrese se už pár dní nachází nyní zřejmě největší chlouba města, které je obecně vnímáno jako epicentrum dlouhodobé krize kolem těžební společnosti OKD. Bez ohledu na ni však v městské části Ráj vyrostl moderní fotbalový stadion, který bude od příštího týdne premiérově hostit prvoligové utkání.
 

celý článek na Patriot Magazin.cz


V karviné vrcholí práce na dostavbě fotbalového stadionu

 

Karviná - Městský stadion

06.06.2016: Na městsksém stadionu v Karviné finišují zásadní úpravy nutné pro to, aby zde mohla začít prvoligová fotbalová sezona. Celá stavba pětitisícového stánku je ve stádiu úpravy hrací plochy. Naváží se krycí vrstva vyhřívaného trávníku, instalují se dlažby zpevněných ploch okolo tribun, byl položen nový povrch příjezdové komunikace, srovnává se plocha před hlavním vstupem a staví chodník podél ulice Polská...
 

celý článek na Patriot Magazin.czKarviná kvůli zpožděné výstavbě stadionu přišla o 8 milionů z dotace

 

Karviná - Městský stadionKarviná - Městský stadion

23.03.2016: Rekonstrukce městského fotbalového stadionu v Karviné za zhruba 300 milionů korun by měla být hotova v polovině letošního roku. Město původně předpokládalo, že stavba bude dokončena už na konci roku 2015 tak, aby mohlo čerpat schválenou evropskou dotaci ve výši 79 milionů korun. Zhotovitel ale stavbu v termínu dokončit nestihl, a město tak z evropských peněz přišlo o přibližně osm milionů korun, řekla mluvčí magistrátu Šárka Swiderová.
 

celý článek na Patriot Magazin.cz

Mapa stadionu

Zobrazení: 64626

© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Vydavatel - obchodní podmínky |