EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 299 Kč

CENA - 2. díl: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Na Bazalech se oslavovalo

Bazaly - FC Baník OstravaBazaly - FC Baník Ostrava 10.05.2012: Baník Ostrava si po výhře 3:0 nad pražskou Slávií zajistil v předposledním kole s největší pravděpodobností příslušnost v první lize. Na Bazalech tak vypukly nemalé oslavy, které si spolu s hráči Baníku užilo také přes 13 tisíc diváků, kteří si ve středeční podvečer našlo cestu na Bazaly. Vše začlo perfektně připravenou choreografií, o kterou se postarali Ultras Baníku "Chachaři".

Baník si tedy může odšktrnout další položku ze tří stanovených cílů: zachránit klub, ligu a Bazaly. Zachránit klub se podařilo díky novému vedení a jeho vydařeným marketingový tahům, které dokázaly i přes sestupové problémy v posledních dvou domácích zápasech "nalákat" přes 24 tisíc diváků. Především se podařilo díky projektu "Zachraňme Baníček" stmelit velké množství fanoušků, kteří na stejnojmennou sbírku dohromady přispěli přes 1 milion korun. Dalším klíčovým momentem při záchraně klubu bylo spojení s velkým partnerem VÍTKOVICE MACHINERY GROUP a městem Ostrava.

Velký dík při záchraně patří také těm nejvěrnějším fanouškům, kteří vytvořili Občanské sdružení Baník Baníku za účelem zachránit fotbal na Bazalech a také pokusit se majetkově vstoupit do klubu a tímto také kontrolovat a ovlivňovat jeho dění. Což je příležitost pro každého fanouška Baníku, aby se stal členem občanského sdružení a svým hlasem a členským příspěvkem se mohl podílet na všem podstatném. Více informací o občanském sdružení na www.BanikBaniku.cz.

Fotogalerie ze zápasu: Bazaly - Baník Ostrava
Chachari - Baník Ostrava
oslava - hráči Baníku Ostrava
Autor: Tyzys | Foto: FCB.cz, Chachari.cz

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 16744

© 2012 - 2021 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de   .

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.