EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Knihy popisující historii, fakt a příběhy evropských stadionů, nabízí náhled do prostředí více než 100 evropských fotbalových chrámů. Každý stadion doprovází několik úchvatných fotografií a medailonek o českém či slovenském hráči, který ve své kariéře na daném stadionu působil. Knihy jsou dále okořeněny komentáři českých fotbalových osobností a autora Jiřího Vojkovského z návštěv fotbalových stadionů. V prvním díle se komentářů ujala česká fotbalová legenda v podání Milana Baroše. V druhém díle se k Milanovi přidaly další významné osobnosti českého fotbalu - Marek Jankulovski, René Bolf a Tomáš Ujfaluši.

Pro velký úspěch se Jiří Vojkovský rozhodl vydat na podzim roku 2022 ještě jeden díl, kterým tak završí třídílnou edici knih o fotbalových stadionech.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 349 Kč

CENA - 2. díl: 349 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Na Julisce se změnila kapacita i název stadionu

Praha - Na JuliscePraha - Na Julisce 11.03.2013: Poprvé v historii stadionu Juliska nese areál název spojený s jeho partnerem, Škoda Transportation Arena. V rámci partnerství, které FK Dukla uzavřela s novým hlavním sponzorem, společností Škoda Transportation, se kromě nového druhého loga na dresu, objeví jejich název v označení stadionu pro všechna domácí fotbalová utkání. FK Dukla se tak poprvé v historii stane součástí skupiny klubů, jejichž stadiony využívají jméno svého partnera.

Jsme rádi, že se společnost Škoda Transportation rozhodla spojit své jméno s naším klubem a stadionem a věříme, že spojení s takto silným partnerem bude dlouhodobého charakteru,“ uvedl Michal Prokeš, předseda představenstva FK Dukla Praha. V létě 1960 byl v Praze Dejvicích otevřen nový stadion. Po dobu svého trvání prošel několika přestavbami, ta poslední proběhla o zimní přestávce, kdy se nahromadily v areálu Juliska žluté a vínové sedačky. Tribuna stadionu Na Julisce se dočkala dalšího přísunu sedaček, které budou sloužit jak fotbalu, tak atletice. Krytá tribuna, která patří k největším a k nejkrásnějším stavbám tohoto typu u nás, má celkovou kapacitu 8150 míst oproti původním 4590.

Betonové části tribun, nápis „UKL“ a nekompletní sektor hostí, je již od vstupu do jarní části sezóny minulostí. Další novinkou je i zavedení studentské slevy na vstupné!

ZAJÍMAVOSTI:                                                                PARTNER WEBU:  
  Hlavní partner FK Dukla Praha


Dle požadavků Fotbalové asociace byla zahájena na podzim 2011 I. etapa osazení tribuny sedačkami. Tato etapa zahrnovala osazení tří sektorů a část sektoru hostí o celkové kapacitě 4590. Ve spolupráci s ASC Dukla, která zajistila sanaci betonové části tribuny, tak má Juliska v současné době osazenou celou hlavní tribunu moderními plastovými sedačkami, původní dřevěné lavice tak zmizely ze stadionu úplně. Osazení dalších míst k státní zatím klub v plánu nemá.
 
  • Fotogalerie rekonstrukce tribuny (2013)

 
  Partneři FK Dukla Praha

Zdroj/foto: www.fkdukla.cz

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 8467

© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Vydavatel - obchodní podmínky |