EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Knihy popisující historii, fakt a příběhy evropských stadionů, nabízí náhled do prostředí více než 100 evropských fotbalových chrámů. Každý stadion doprovází několik úchvatných fotografií a medailonek o českém či slovenském hráči, který ve své kariéře na daném stadionu působil. Knihy jsou dále okořeněny komentáři českých fotbalových osobností a autora Jiřího Vojkovského z návštěv fotbalových stadionů. V prvním díle se komentářů ujala česká fotbalová legenda v podání Milana Baroše. V druhém díle se k Milanovi přidaly další významné osobnosti českého fotbalu - Marek Jankulovski, René Bolf a Tomáš Ujfaluši.

Pro velký úspěch se Jiří Vojkovský rozhodl vydat na podzim roku 2022 ještě jeden díl, kterým tak završí třídílnou edici knih o fotbalových stadionech.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 349 Kč

CENA - 2. díl: 349 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Na Stadionu U Nisy začalo odstraňování skalního masivu

Liberec - Stadion U NisyLiberec - Stadion U Nisy 16.08.2013: Fotbalové fanoušky a fotbalisty FC Slovan Liberec už nebude ohrožovat padající kamení na fotbalovém Stadionu U Nisy. Klub a statutární město Liberec se rozhodlo zabezpečit drolící se skalní masiv, který se tyčí hned vedle hlavní tribuny. Práce na odstranění havarijního stavu již byly započaty a dokončeny mají být do konce září. Sanace skalního masivu by mělo město přijít celkem na 587 tisíc korun.

Sanační práce spočívají v postupné likvidaci vegetace horolezeckou technikou a odstranění nestabilní zvětralé horniny. Dojde také k výměně spodních desek v ochranné ocelové konstrukci. Stav skály se v poslední době zhoršoval. Podepsala se na něm také letošní dlouhá zima a červnové několikadenní lijáky. Poslední posudek stability zpracovaný Českou geologickou společností jednoznačně doporučil okamžité opatření. Město proto žádá návštěvníky fotbalového stadionu o toleranci při odstraňování havarijního stavu skalního masivu, avšak tyto práce nijak provoz stadionu neomezí.

ZAJÍMAVOSTI:                                                                         PARTNER WEBU:

Tribuna U Nisy

  Partneři Slovanu Liberec

Zdroj/foto: RTM TV

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 5516

© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Vydavatel - obchodní podmínky |