EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Knihy popisující historii, fakt a příběhy evropských stadionů, nabízí náhled do prostředí více než 100 evropských fotbalových chrámů. Každý stadion doprovází několik úchvatných fotografií a medailonek o českém či slovenském hráči, který ve své kariéře na daném stadionu působil. Knihy jsou dále okořeněny komentáři českých fotbalových osobností a autora Jiřího Vojkovského z návštěv fotbalových stadionů. V prvním díle se komentářů ujala česká fotbalová legenda v podání Milana Baroše. V druhém díle se k Milanovi přidaly další významné osobnosti českého fotbalu - Marek Jankulovski, René Bolf a Tomáš Ujfaluši.

Pro velký úspěch se Jiří Vojkovský rozhodl vydat na podzim roku 2022 ještě jeden díl, kterým tak završí třídílnou edici knih o fotbalových stadionech.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 349 Kč

CENA - 2. díl: 349 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Nejlepší choreografie v lize

07.10.2015: Nejlepší choreografie v lize

Hlasuj pro Sparta PrahaAnketa - Stadion roku 2015

Na kterém stadionu umí fanoušci vytvořit nejlepší choreo?

06.10.2015: V třetí anketní otázce jste mohli hlasovat pro stadiony, které nabízí svým fanouškům nejpohodlnější sedačky. První tři místa obsadily stadiony Slavie, Plzně a Slovácka (výsledky). V aktuální čtvrté otázce ankety Stadion roku 2015 můžete hlasovat až pro tři stadiony, na kterých se setkáme s nejlepší choreografií v Synot lize. Jak vidí scénu české choreografie Radek Slončík? Bývalý fotbalista Baníku Ostrava a současný trenér U17 okomentoval tuto otázku.

celý článek

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 675

© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Vydavatel - obchodní podmínky |