EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 299 Kč

CENA - 2. díl: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 

Newcastle United

Stadion
Newcastle UnitedNewcastle United

Název klubu: Newcastle United FC

Adresa: St. James Park, Newcastle NE1 4ST

Rok založení: 1892

Oficiální web: www.nufc.co.uk

Fanshop: shop.nufc.co.uk

Klubová TV: www.nufc.co.uk/page/TV/Home

 

Fotogalerie

Zájezdy na fotbal Fan shop
Photo: AueFans Photo: AueFans Photo: AueFans Photo: AueFans Photo: AueFans Photo: <a href='https://www.flickr.com/people/57899800@N00?rb=1'>yellow book ltd/</a> (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/deed.en' target='_blank'>CC BY 2.0</a>)
 

Historie

Newcastle United FC je anglický fotbalový klub z města Newcastle upon Tyne. Vznikl v roce 1892 spojením klubů Newcastle East End a Newcastle West End. Celou svou historii hraje svá utkání na stadiiónu St James' Park. Je to jeden z nejtradičnějších fotbalových klubů celé Anglie. Newcastle vyhrál čtyřikrát 1. anglickou ligu a šestkrát FA Cup. Nejúspěšnější byl v letech 1904 až 1910. Jeho největší rival je Sunderland. Nejlepší střelec historie klubu je Alan Shearer s 206 góly. V tomto týmu působili také dva fotbalisté z České republiky: brankář Pavel Srníček a obránce David Rozehnal. | Zdroj: Wikipedia.cz |

Diskuze

blog comments powered by Disqus

Počet zobrazení: 6209

© 2012 - 2021 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de   .

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.