EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 299 Kč

CENA - 2. díl: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

POZVÁNKA: Přátelské utkání reprezentačních Fanclubů

Stadion 1.HFK OlomouStadion 1.HFK Olomou 10.11.2012: Na deset dní ovládl Olomouc úžasný fenomén jménem fotbal. V rámci mezinárodního přátelského utkání mezi Českem a Slovenskem, které se uskuteční ve středu 14. listopadu v 17:30 hodin, uspořádalo Město Olomouc několik významných akcí jako například Velkou fotbalovou expozici ve Vlastivědném muzeu s rozsáhlou a pestrou výstavou originálních exponátů z dějin kopané přes setkání předsedů fotbalových svazů obou zemí až po diskuze s fotbalovými legendami a komentátory rozhlasových a televizních přenosů.

Ještě než reprezentační “A” mužstva změří své síly na zeleném trávníku Androva stadionu, uspořádaly tábory fanoušků obou zemí fotbalové utkání.

Přátelské utkání obou Fanclubů proběhne ve spolupráci s druholigovým klubem 1.HFK Olomouc ve středu 14. listopadu od 10:30 hodin. na stadionu v Holici, Staškova 28, kam Vás všechny srdečně zveme.

FANCLUB ČR - FANCLUB SR | středa 14.11. 2012, 10:30 hod., stadion 1.HFK Olomouc - UMTTohoto přátelského utkání se zúčastní dvě významné osobnosti. Za Fanclub slovenské fotbalové reprezentace nastoupí Josef Štybrányi slovenský fotbalista, československý reprezentant, držitel stříbrné medaile z Mistrovství světa v Chile 1962, který v reprezentaci odehrál 9 zápasů a vstřelil jeden gól, právě na světovém šampionátu v Chile v roce 1962. Svou fotbalovou kariéru spojil především se Spartakem Trnava.

Na druhé straně nastoupí za Fanclub české fotbalové reprezentace Vladimír Šmicer - bývalý český fotbalový záložník, který v současnosti působí jako manažer české fotbalové reprezentace. Společně s Milanem Barošem se stal v roce 2005 prvním českým vítězem prestižní Ligy mistrů. V roce 2008 zvítězil v české anketě Fotbalista roku v kategorii Osobnost ligy.

Proto neváhejte a přijdte povzbudit své fanoušky v předpremiéře reprezentačního klání na stadion do Holice.

Zdroj: 1. HFK Olomouc

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 2931

© 2012 - 2021 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de   .

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.