EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Knihy popisující historii, fakt a příběhy evropských stadionů, nabízí náhled do prostředí více než 100 evropských fotbalových chrámů. Každý stadion doprovází několik úchvatných fotografií a medailonek o českém či slovenském hráči, který ve své kariéře na daném stadionu působil. Knihy jsou dále okořeněny komentáři českých fotbalových osobností a autora Jiřího Vojkovského z návštěv fotbalových stadionů. V prvním díle se komentářů ujala česká fotbalová legenda v podání Milana Baroše. V druhém díle se k Milanovi přidaly další významné osobnosti českého fotbalu - Marek Jankulovski, René Bolf a Tomáš Ujfaluši.

Pro velký úspěch se Jiří Vojkovský rozhodl vydat na podzim roku 2022 ještě jeden díl, kterým tak završí třídílnou edici knih o fotbalových stadionech.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 349 Kč

CENA - 2. díl: 349 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Představujeme stadiony EURO 2012 - DONĚCK

Doněck - Donbass ArenaDoněck - Donbass Arena 04.06.2012: Donbass Arena - stadion ukrajinského velkoklubu Šachtar Doněck, zažije ve velkém stylu atmosféru Mistrovství Evropy 2012. Na stadionu s kapacitou 51 504 diváků se odehraje celkem 5 zápasů. Tři zápasy skupiny D, čtvrfinále a také semifinále Mistrovství Evropy. Název stadionu (Donbass Arena) je odvozen od oblasti Donbas, ve které se Doněck nachází.


    Vzhled stadionu pochází z dílny britského ateliéru Arup, který mimo jiné již dříve navrhnul také Alianz Arenu v Mnichově. Stavba stadionu trvala 3 roky (2006 - 2009) a v přepočtu stála  přes 7,5 miliardy korun. Původní odhadovaná cena za výstavbu stadionu však byla daleko nižší. V průběhu stavby se cena navýšila cca o 40%. Součástí areálu je také muzeum Šachtaru Doněck, nákupní centrum, kavárna, dvě restaurace, čtyři bary, fitness centrum a konferenční místnost.
 
Photo: <a href='http://www.frank-jasperneite.de' _cke_saved_href='http://www.frank-jasperneite.de' _cke_saved_href='http://www.frank-jasperneite.de' _cke_saved_href='http://www.frank-jasperneite.de' _cke_saved_href='http://www.frank-jasperneite.de' _cke_saved_href='http://www.frank-jasperneite.de' target='_blank'>www.frank-jasperneite.de</a> Photo: <a href='http://www.frank-jasperneite.de' _cke_saved_href='http://www.frank-jasperneite.de' _cke_saved_href='http://www.frank-jasperneite.de' _cke_saved_href='http://www.frank-jasperneite.de' _cke_saved_href='http://www.frank-jasperneite.de' _cke_saved_href='http://www.frank-jasperneite.de' target='_blank'>www.frank-jasperneite.de</a> Photo: <a href='http://www.frank-jasperneite.de' _cke_saved_href='http://www.frank-jasperneite.de' _cke_saved_href='http://www.frank-jasperneite.de' _cke_saved_href='http://www.frank-jasperneite.de' _cke_saved_href='http://www.frank-jasperneite.de' _cke_saved_href='http://www.frank-jasperneite.de' target='_blank'>www.frank-jasperneite.de</a>
Foto: www.frank-jasperneite.de
   
Zápasy hrané v Doněcku na Euro 2012
11. června 2012 | 19:00 hod. (Skupina D) Francie - Anglie
15. června 2012 | 19:00 hod. (Skupina D) Ukrajina -  Francie
19. června 2012 | 21:45 hod. (Skupina D)  Anglie -  Ukrajina
23. června 2012 | 20:45 hod. (čtvrtfinále) vítěz sk. C - 2. tým sk. D
27. června 2012 | 21:45 hod. (semifinále) A1/B2 - C1/D2

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 4073

© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Vydavatel - obchodní podmínky |