EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.




FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionů



CENA - 1. díl: 299 Kč

CENA - 2. díl: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<



Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Rekonstrukce stadionu Udinese Calcio

Udine - Stadio FriuliUdine - Stadio Friuli 02.12.2013: Rrekonstrukce Stadio Friuli, italského tradičního celku Udinese Calcio, byla započata v červnu 2013, s plánovaným dokončením v září roku 2014. Stadion má nově pojmout necelých 30 tisíc diváků, čímž dojde k snížení kapacity až o téměř 12 tisíc míst. Přesto, je tato nižší kapacita na poměry návštěvnosti Serie A bohatě dostačující. Rozpočet celé přestavby se pohybuje kolem 40 milionů eur.

V rámci přestavby bude zachována jen konstrukce hlavní obloukové tribuny, která je symbolem celého stadionu. Staré ochozy kolem stadionu s atletickou dráhou budou nahrazeny novými tribunami kolem hrací plochy a se zastřešením v jedné výškové rovině.

Z důvodů rekonstrukce hlavní tribuny hrálo Udinese své domácí zápasy na Stadio Nereo Rocco, na půdě US Triestina Calcio, hrající čtvrtou ligu. Na tomto stadionu si proti Udinese také zahrál Slovan Liberec ve čtvrtém předkole letošního ročníku Evropské ligy, kdy senzačně vyhrál 3:1.


Foto: www.frank-jasperneite.de

FotbaloveStadiony.cz |

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 5605

© 2012 - 2021 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de   .

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.