EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.


Kniha - Fotbalové stadiony 2 Kniha - Fotbalové stadiony 1
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionů 2CENA: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.

>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

S Fanclubem na squadra azzurru!

Praha - Generali ArenaPraha - Generali Arena 25.04.2013: V pátek 7. června přijede do letenské Generali arény soupeř z nejvěhlasnějších! Čtyřnásobní mistři světa, mistři Evropy i olympijští vítězové. Slavní Azzurri, favorit naší kvalifikační skupiny, tým plný fotbalových hvězd, Itálie! Oficiální fanclub české fotbalové reprezentace nabízí všem svým členům unikátní nabídku objednat si vstupenky na kvalifikační utkání ČR vs. Itálie. Jestli chtějí čeští reprezentanti pomýšlet na brazilský fotbalový svátek, musí se postavit italskému gigantovi.

Chcete si zakoupit vstupenky? Jste platným členem Fanclubu v roce 2013? Pak je postup jednoduchý! Stačí do pátku 3. května do 20:00 poslat mail na info@fanclubfotbal.cz ZÁVAZNOU REZERVACI vstupenek na utkání s Italy. Jeden fanoušek, který má pro rok 2013 uhrazený členský poplatek, může zajistit až 4 vstupenky na tento kvalifikační hit (1 člen + 3 další fanoušci). Na rezervaci prosím skutečně reagujte jenom v případě, že si vstupenky zakoupíte. Na základě závazné rezervace obdrží fanoušek podrobné info o úhradě platby. Poté je povinen do 4 dní uhradit cenu za vstupenky. V případě, že do 4 dní platbu neprovede, bude jeho rezervace zrušena.

FAČR vyčlenila na stadionu Sparty Praha Fanclubu místa sektoru D49 a D50 (plánek stadionu), v cenové relaci III. kategorie - 1 090 Kč za jednu vstupenku. Fanoušci, neváhejte a objednejte si až 4 vstupenky na kvalifikační utkání MS 2014 ČR – Itálie. Pro objednání vstupenek platí obvyklé „Kdo dřív napíše, ten dřív fandí!“ Přijďte povzbudit naše reprezentanty v nelítostném boji proti slavnému soupeři!

ZAJÍMAVOSTI:SRDCEM K VÍTĚZSTVÍ
Oficiální fanklub české fotbalové reprezentace

Zdroj: FanclubFotbal.cz | Foto: Sparta.cz

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 3956

© 2012 - 2018 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.