EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.


Kniha - Fotbalové stadiony 2 Kniha - Fotbalové stadiony 1
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionů 2CENA: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.

>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

San Mames Barria

Athletic Bilbao
San Mames BarriaSan Mames Barria

Název: San Mames Barria

Kapacita: 53 332

Otevření: 2014

Rozměry hřiště: 105 x 68 m

Cena výstavby: 211 mil. €

 

Fotogalerie

Vstupenky na fotbal 3D makety stadionů
Photo: Euskaldunaa (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en' target='_blank'>CC BY-SA 4.0</a>) Photo: Fernando Lozano (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en' target='_blank'>CC BY-SA 2.0</a>) Photo: Euskaldunaa (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en' target='_blank'>CC BY-SA 3.0</a>)
 

Zajímavosti

Nový San Mamés je chloubou Baskicka


Bilbao - San Mamés BarriaBilbao - San Mamés Barria02.03.2016: PŘIPOMENUTÍ | Estadio San Mamés, domácí chrám španělského Athletic Bilbao, stojí v celé své kráse od září 2014. V nadsázce se jedná o vnuka stejnojmenného stadionu, který klubu sloužil téměř sto let, jenže už bohužel nemohl nabídnout komfort dnešních moderních stadionů. Nový San Mamés je více než plnohodnotným nástupcem. Projekt výstavby nového stadionu pro jednoho z historicky nejúspěšnějších klubu španělské ligy byl schválen v březnu 2006.

celý článek


Stadiony Bilbaa:

Mapa stadionu

Zobrazení: 22782

© 2012 - 2018 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.