EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Knihy popisující historii, fakt a příběhy evropských stadionů, nabízí náhled do prostředí více než 100 evropských fotbalových chrámů. Každý stadion doprovází několik úchvatných fotografií a medailonek o českém či slovenském hráči, který ve své kariéře na daném stadionu působil. Knihy jsou dále okořeněny komentáři českých fotbalových osobností a autora Jiřího Vojkovského z návštěv fotbalových stadionů. V prvním díle se komentářů ujala česká fotbalová legenda v podání Milana Baroše. V druhém díle se k Milanovi přidaly další významné osobnosti českého fotbalu - Marek Jankulovski, René Bolf a Tomáš Ujfaluši.

Pro velký úspěch se Jiří Vojkovský rozhodl vydat na podzim roku 2022 ještě jeden díl, kterým tak završí třídílnou edici knih o fotbalových stadionech.




FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionů



CENA - 1. díl: 349 Kč

CENA - 2. díl: 349 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<



Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Signal Iduna Park

Borussia Dortmund
Signal Iduna ParkSignal Iduna Park

Název: Signal Iduna Park

Kapacita: 81 260

Otevření: 1974 (rekonstrukce: 2006)

Rozměry hřiště: 105 x 68

Cena výstavby: 45,5 mil. € (2006)  


 

Fotogalerie

Vstupenky na fotbal 3D makety stadionů
Photo: Ra Boe (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.de' target='_blank'>CC BY-SA 3.0</a>) Photo: Urby2004 (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.de' target='_blank'>CC BY-SA 3.0</a>) Photo: <a href='http://www.panoramio.com/user/2333416' target='_blank'>Валерий Дед</a> (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.en' target='_blank'>CC BY 3.0</a>) Photo: <a href='http://groundhopping.se/' target='_blank'>http://www.groundhopping.se</a> Photo:  <a href='http://www.tobz.de' target='_blank'>www.tobz.de</a> Photo:  <a href='http://www.tobz.de' target='_blank'>www.tobz.de</a> Photo: <a href='http://www.panoramio.com/user/288043?with_photo_id=27497430' target='_blank'>Helfmann</a> (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en' target='_blank'>CC BY-SA 3.0</a>) Photo: Dmitrij Rodionov (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en' target='_blank'>CC BY-SA 3.0</a>) Photo: <a href='http://www.panoramio.com/user/2333416' target='_blank'>Валерий Дед</a> (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.en' target='_blank'>CC BY 3.0</a>)
 

Zajímavosti

Největší německý stadion - dortmundský Signal Iduna Park


Dortmund - Signal Iduna ParkDortmund - Signal Iduna Park27.09.2016: Pro méně znalé může být překvapením, že největší německý stadion není v Mnichově, kde působí nejslavnější německý gigant Bayern, nýbrž v 600 kilometrů vzdáleném Dortmundu. Vítejte v Signal Iduna Parku. Byla polovina 60. let, rok 1966 a Dortmund jako první německý tým vyhrává Pohár vítězů pohárů. Je tak logické, že se "bossům" dortmundského celku zdál tehdejší stadion Stadion Rote Erde malý a tak začaly padat návrhy na výstavbu nového.

celý článek


 

Maketa Signal Iduna Parku z 3D puzzle

 

  • Velikost makety: 31 x 24 x 25 cm
  • Materiál: Stadiony jsou vyrobeny z polystyrenové pěny pokryté kvalitním foto papírem
  • Balení: 14 x A4 desek (119 dílů)
  • Všechny díly do sebe jednoduše zapadají a jsou očíslované
  • Není potřeba lepidla a jiných nástrojů
  • Prodejce: NETfotbal.cz

Mapa stadionu

Zobrazení: 59795

© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Vydavatel - obchodní podmínky |