EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 299 Kč

CENA - 2. díl: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Sparta využije zimní přestávku k modernizaci tribuny

Praha - Generali ArenaPraha - Generali Arena 03.12.2014: Hlavní tribuna Generali Areny, která nese jméno Andreje Kvašňáka, projde v zimní přestávce modernizací. Změny se týkají především VIP prostorů, které po rekonstrukci posunou stadion Sparty znovu blíže k úrovni předních, evropských stánků západní Evropy. Stadion směřuje nejen k razantnímu zvýšení komfortu svých návštěvníků, ale především ke splnění veškerých požadavků pro odehrání zápasů pod hlavičkou UEFA.

Stadion na Letné totiž slouží také pro klíčové zápasy české reprezentace a je navíc i jedním ze čtyř českých stadionů, které budou hostit nadcházející Mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let.

Kompletní A-tým se tak dočasně přestěhoval do tréninkového centra na Strahově a své kanceláře musela taktéž opustit většina zaměstnanců klubu. Na jarní část sezony by už hlavní tribuna s veškerým zázemím měla být připravena.

REKONSTRUKCE GENERALI ARENY - 2014:


T I P Y   N A   F O T B A L O V É   D Á R K Y
  Zdroj: www.sparta.cz

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 4863

© 2012 - 2021 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de   .

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.