EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Knihy popisující historii, fakt a příběhy evropských stadionů, nabízí náhled do prostředí více než 100 evropských fotbalových chrámů. Každý stadion doprovází několik úchvatných fotografií a medailonek o českém či slovenském hráči, který ve své kariéře na daném stadionu působil. Knihy jsou dále okořeněny komentáři českých fotbalových osobností a autora Jiřího Vojkovského z návštěv fotbalových stadionů. V prvním díle se komentářů ujala česká fotbalová legenda v podání Milana Baroše. V druhém díle se k Milanovi přidaly další významné osobnosti českého fotbalu - Marek Jankulovski, René Bolf a Tomáš Ujfaluši.

Pro velký úspěch se Jiří Vojkovský rozhodl vydat na podzim roku 2022 ještě jeden díl, kterým tak završí třídílnou edici knih o fotbalových stadionech.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 349 Kč

CENA - 2. díl: 349 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Sparta využije zimní přestávku k modernizaci tribuny

Praha - Generali ArenaPraha - Generali Arena 03.12.2014: Hlavní tribuna Generali Areny, která nese jméno Andreje Kvašňáka, projde v zimní přestávce modernizací. Změny se týkají především VIP prostorů, které po rekonstrukci posunou stadion Sparty znovu blíže k úrovni předních, evropských stánků západní Evropy. Stadion směřuje nejen k razantnímu zvýšení komfortu svých návštěvníků, ale především ke splnění veškerých požadavků pro odehrání zápasů pod hlavičkou UEFA.

Stadion na Letné totiž slouží také pro klíčové zápasy české reprezentace a je navíc i jedním ze čtyř českých stadionů, které budou hostit nadcházející Mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let.

Kompletní A-tým se tak dočasně přestěhoval do tréninkového centra na Strahově a své kanceláře musela taktéž opustit většina zaměstnanců klubu. Na jarní část sezony by už hlavní tribuna s veškerým zázemím měla být připravena.

REKONSTRUKCE GENERALI ARENY - 2014:


T I P Y   N A   F O T B A L O V É   D Á R K Y
  Zdroj: www.sparta.cz

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 4918

© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Vydavatel - obchodní podmínky |