EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.


Kniha - Fotbalové stadiony 2 Kniha - Fotbalové stadiony 1
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionů 2CENA: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.

>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Stade Chaban Delmas

Girondins Bordeaux
Stade Chaban DelmasStade Chaban Delmas

Název: Stade Chaban Delmas

Kapacita: 34 462

Otevření: 1924 - 2015 (rekonstrukce: 1935, 1998)

Rozměry hřiště: 112 x 62 m

Cena výstavby: ?

 

Fotogalerie

Vstupenky na fotbal 3D makety stadionů
Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz
 

Zajímavosti

Fotoreport z Bordeaux: Girondins - PSG (2011)


Bordeaux - St. Chaban-DelmasBordeaux - St. Chaban-Delmas25.10.2013: Do sbírky fotoreportáží z evropských zápasů a stadionů webu FotbaloveStadiony.cz, přibyla v roce 2011 francouzská Ligue 1. Konkrétně zápas 13. kola mezi Girondins Bordeaux a Paris Saint-Germain (1:1). Atraktivita soupeře z Paříže zajistila vyprodaný Stade Chaban-Delmas o kapacitě 34 462 diváků. Atmosféra doslova nabitého stadionu a kvalita francouzské ligy přinesla perfektní fotbalový zážitek. Zápas 13. kola měl výkop ve 21 hodin.

celý článek

Mapa stadionu

Zobrazení: 12829

© 2012 - 2018 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.