EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.


Kniha - Fotbalové stadiony 2 Kniha - Fotbalové stadiony 1
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionů 2CENA: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.

>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Stadion Atlética Madrid hostí finále Copa del Rey

Stadion Atlética MadridStadion Atlética Madrid 25.05.2012: Finále španělského královského poháru ročníku 2011/2012 neboli Copa del Rey, se uskuteční na stadiónu Athlética Madrid - Estadio Vicente Calderón. Stadion je neutrální půdou finále, ve kterém si zahraje letošní finalista Evropské ligy Athletic Bilbao proti Barceloně. Výkop je 25.5.2012 ve 22:00. Copa del Rey je zkratka pro: Campeonato de España – Copa de Su Majestad el Rey de Fútbol, v překladu: Mistrovství Španělska - Fotbalový pohár jeho královského Veličenstva.

Vítěz finále se utká s mistrem španělské La Ligy, tedy s Realem Madrid, o španělský superpohár Supercopa de España.

Oba týmy se ve finále Copa del Rey potkají již po šesté. Naposledy si finále proti sobě zahráli v roce 2009, kdy vyhrála Barcelona nad Athletic Bilbao 4:1. Barcelona získala nejvíce trofejí španělského královského poháru, naposledy právě v roce 2009 vyhrála svůj 25. pohár. Athletic jako druhý vyhrál 23 krát a Real Madrid jako třetí 18 krát. Uvidíme, který z týmů bude zvedat pohár nad hlavy tentokrát.
 
 
 
Foto: www.groundhopping.se

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 4120

© 2012 - 2018 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.