EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 299 Kč

CENA - 2. díl: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Stadion Evžena Rošického

Strahov
Stadion Evžena RošickéhoStadion Evžena Rošického

Název: Stadion Evžena Rošického

Kapacita: 19 032

Otevření: 1926 (rekonstrukce: 1978)

Rozměry hřiště: 107 x 68 m

Cena výstavby: ?

 

Fotogalerie

Vstupenky na fotbal 3D makety stadionů
Photo: Gordonzolar (Public Domain) Photo: Gordonzolar (Public Domain) Photo: Gordonzolar (Public Domain) Photo: Honza Záruba (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.cs' target='_blank'>CC BY-SA 3.0</a>) Photo: <a href='https://de.wikipedia.org/wiki/User:Sundance_Kid' target='_blank'>Sundance Kid</a> from <a href='https://de.wikipedia.org/wiki/User:Sundance_Kid' target='_blank'>de.wikipedia.org</a> (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/ Photo: Honza Groh (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.cs' target='_blank'>CC BY 3.0</a>)
 
 

Zajímavosti

Nejmodernější stadion v České republice - Eden Aréna


Praha - Eden ArénaPraha - Eden Aréna10.12.2012: Stadion, který Vám náš web přiblíží je nejmodernější fotbalový stánek u nás, vršovická Eden Arena, dříve Synot-Tip Arena. Domácí stadion Slavie Praha byl slavnostně otevřen v roce 2008, konkrétně 7. května, symbolicky při příležitosti exhibičního utkání proti Oxford University A.F.C, které vyhrála 5:0. Proč zrovna výběr oxfordských študáků? Slavia totiž ve svém prvním utkání proti anglickému celku, změřila síly právě s toutu prestižní anglickou univerzitou, stalo se tak 28. března 1899. Slavia tehdy prohrála 0:3 na svém prvním stadionu, na Letné.

celý článekPřechodné užívání Stadionu Evžena Rošického:

Mapa stadionu

Zobrazení: 31786

© 2012 - 2021 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de   .

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.