EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Knihy popisující historii, fakt a příběhy evropských stadionů, nabízí náhled do prostředí více než 100 evropských fotbalových chrámů. Každý stadion doprovází několik úchvatných fotografií a medailonek o českém či slovenském hráči, který ve své kariéře na daném stadionu působil. Knihy jsou dále okořeněny komentáři českých fotbalových osobností a autora Jiřího Vojkovského z návštěv fotbalových stadionů. V prvním díle se komentářů ujala česká fotbalová legenda v podání Milana Baroše. V druhém díle se k Milanovi přidaly další významné osobnosti českého fotbalu - Marek Jankulovski, René Bolf a Tomáš Ujfaluši.

Pro velký úspěch se Jiří Vojkovský rozhodl vydat na podzim roku 2022 ještě jeden díl, kterým tak završí třídílnou edici knih o fotbalových stadionech.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 349 Kč

CENA - 2. díl: 349 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Startuje anketa Stadion roku 2015

14.09.2015: Startuje anketa Stadion roku 2015

LaugardalsvöllurAnketa - Stadion roku 2015

Startuje anketa Stadion roku 2015

14.09.2015: Začíná druhý ročník ankety o nejoblíbenější český stadion roku 2015. Ve spolupráci našeho webu FotaloveStadiony.cz a časopisu Pro Football proběhne po zbytku podzimní části Synot ligy anketa, ve které můžete v 10 tematických otázkách hlasovat o Stadion roku 2015. Klub, jehož stadion obdrží nejvíce hlasů, získá skleněnou trofej Stadion roku 2015. Jako zpestření, poskytnou ke každé otázce své komentáře osoby z fotbalového prostředí - trenéři, hráči, redaktoři i fanoušci. Minulý ročník Stadion roku 2013 vyhrál stadion Slavie Praha.
celý článek

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 544

© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Vydavatel - obchodní podmínky |