EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 299 Kč

CENA - 2. díl: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Turnaj snů na Bazalech

Turnaj snů na BazalechTurnaj snů na Bazalech 12.10.2013: FC Baník Ostrava ve spolupráci s partnerem Radegast hodlá využít reprezentační přestávky a připravil na sobotu 12. října Turnaj snů na Bazalech. Zúčastní se jej fanoušci z vybraných hospod Radegastu, oficiálního piva Baníku. Mediálními partnery akce jsou Hitrádio Orion, Moravskoslezský deník a také náš web FotbaloveStadiony.cz. Turnaj snů začíná ve 13:00 na hlavním hřišti stadionu Bazaly.

Patrony a trenéry jednotlivých mužstev budou vybraní hráči A týmu Baníku. Hlavní cenou pro vítězné mužstvo je den strávený s fotbalisty Baníku. Nejlepší hráč celého turnaje pak dostane také šanci zahrát si v přípravném utkání proti MŠK Žilina, které se uskuteční téhož dne od 16:30.

Vstupenka na sobotní Turnaj snů stojí 30 Kč. Dostanete k ní pivo Radegast zdarma. Pro další informace můžete navštívit oficiální stránky Baníku Ostrava www.fcb.cz.
 
  Strategičtí partneři Baníku    

  Partneři Baníku      Zdroj: FC Baník Ostrava

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 2700

© 2012 - 2021 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de   .

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.