EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Knihy popisující historii, fakt a příběhy evropských stadionů, nabízí náhled do prostředí více než 100 evropských fotbalových chrámů. Každý stadion doprovází několik úchvatných fotografií a medailonek o českém či slovenském hráči, který ve své kariéře na daném stadionu působil. Knihy jsou dále okořeněny komentáři českých fotbalových osobností a autora Jiřího Vojkovského z návštěv fotbalových stadionů. V prvním díle se komentářů ujala česká fotbalová legenda v podání Milana Baroše. V druhém díle se k Milanovi přidaly další významné osobnosti českého fotbalu - Marek Jankulovski, René Bolf a Tomáš Ujfaluši.

Pro velký úspěch se Jiří Vojkovský rozhodl vydat na podzim roku 2022 ještě jeden díl, kterým tak završí třídílnou edici knih o fotbalových stadionech.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 349 Kč

CENA - 2. díl: 349 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Turnaj snů na Bazalech

Turnaj snů na BazalechTurnaj snů na Bazalech 12.10.2013: FC Baník Ostrava ve spolupráci s partnerem Radegast hodlá využít reprezentační přestávky a připravil na sobotu 12. října Turnaj snů na Bazalech. Zúčastní se jej fanoušci z vybraných hospod Radegastu, oficiálního piva Baníku. Mediálními partnery akce jsou Hitrádio Orion, Moravskoslezský deník a také náš web FotbaloveStadiony.cz. Turnaj snů začíná ve 13:00 na hlavním hřišti stadionu Bazaly.

Patrony a trenéry jednotlivých mužstev budou vybraní hráči A týmu Baníku. Hlavní cenou pro vítězné mužstvo je den strávený s fotbalisty Baníku. Nejlepší hráč celého turnaje pak dostane také šanci zahrát si v přípravném utkání proti MŠK Žilina, které se uskuteční téhož dne od 16:30.

Vstupenka na sobotní Turnaj snů stojí 30 Kč. Dostanete k ní pivo Radegast zdarma. Pro další informace můžete navštívit oficiální stránky Baníku Ostrava www.fcb.cz.
 
  Strategičtí partneři Baníku    

  Partneři Baníku      Zdroj: FC Baník Ostrava

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 2741

© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Vydavatel - obchodní podmínky |