EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Pro velký úspěch první knihy o fotbalových stadionech z roku 2016 se autor Jiří Vojkovský rozhodl vydat navazující knihu o dalších významných fotbalových chrámech stojících na evropském kontinentu. Tato kniha nabízí náhled do prostředí více než 50 evropských stadionů, zachycuje jejich historii, přehled významných zápasů a další zajímavosti v podobě medailonků českých a slovenských hráčů, kteří ve své kariéře na daném stadionu působili. Kniha dále obsahuje komentáře autora z návštěv fotbalových stadionů a navíc je okořeněna komentáři českých fotbalových osobností Milana Baroše, Marka Jankulovského, Reného Bolfa a Tomáše Ujfalušiho.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 299 Kč

CENA - 2. díl: 299 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

V Trnavě roste City Arena

Trnava - City Arena TrnavaTrnava - City Arena Trnava 12.04.2015: Sportovně-nákupní komplex jménem City Arena bude historicky největší stavbou v Trnavě. Slavnostní otevření je naplánováno na 23. srpna 2015 a má být vskutku velkolepé. Investorem projektu je skupina EuroMax Slovakia, jejíž záměrem je vybudovat moderní fotbalový stadion evropské úrovně. City Arena vyroste na místě zdemolovaného stadionu Antona Malatinského.

Momentálně probíhá druhá fáze přestavby, což obnáší přestavbu i poslední západní tribuny. Konečná City Areny bude 20 460 míst k sezení a součástí areálu bude také dvoupatrové podzimní parkoviště, administrativní prostory a obchodní centrum s multikinem. Hlavním motivem investorů je propojit nadšení ze sportovního zážitku s dobrým pocitem z nákupů a posezení v příjemném prostředí. Předpokládané náklady na výstavbu celého komplexu se vyšplhají do výše 79 milionu eur, respektive kolem dvou miliard korun.
 

CITY ARENA TRNAVA - DUBEN 2015
 
Po otevření bude mít stadion červený design v barvách Spartaku Trnava. Sedačky jsou v téhle fázi ještě pokryty modrým ochranným igelitem.
 
Foto: www.cityarenatrnava.com


VIZUALIZACE CITY RANY TRNAVA (KAPACITA: 20 460)
 
Projekt: Adamec & Adamec

Autor: David Kubáň |

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 6580

© 2012 - 2021 Fotbalové Stadiony.cz - Jiří Vojkovský | Podmínky užití |
EN: TheFootballStadiums.com | DE: FussballStadienWelt.de   .

Doporučujeme

Fotbalové dresy na míru najdete na Markysport.cz.