FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Baník v sobotu odstartuje kampaň JÁ FANDÍM SLUŠNĚ !!!

Davor Kukec - FC Baník OstravaDavor Kukec - FC Baník Ostrava 11.04.2014: Asi nemusíme nikomu připomínat nedávný incident, který se odehrál při zápase 21. kola Gambrinus ligy, mezi Baníkem Ostrava a Spartou Praha. Až do poločasové přestávky se jednalo o atraktivní zápas se skvělou atmosférou. Kvůli několika desítkám idiotů, však o poločase část Bazalů připomínala spíše bitevní pole, než fotbalový stadion. Na podporu slušného fandění se proto město Ostrava rozhodlo společně s klubem vytvořit kampaň JÁ FANDÍM SLUŠNĚ !!!

Cílem této akce je odsoudit "válku na stadionu", která se při zmíněném zápase Baník - Sparta odehrála a především předejít tomu, aby takováto situace už nikdy nenastala nejen na Bazalech, ale v celé české lize. Fanoušci můžou tuto kampaň podpořit již při sobotním zápase mezi Baníkem a Slováckem tím, že si za 20 Kč zakoupí tričko s motivem této kampaně.

"Zakoupením trika dáte najevo svou příslušnost ke klubu a především to, že chcete svému týmu fandit slušně. Trika budou v několika velikostech v prodeji v ochozech už hodinu před utkáním a prodavači je budou v ochozech Bazalů nabízet až do poločasové přestávky.
Výtěžek z prodaných triček půjde na podporu zvýšení bezpečnosti při domácích zápasech", uvedl tiskový mluvčí Baníku Jaroslav Baďura.INCIDENT O POLOČASOVÉ PŘESTÁVCE BANÍK - SPARTA (22.3. 2014):Autor: Jiří Vojkovský | Zdroj: www.fcb.cz | Foto: www.chachari.cz

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 2652© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Obchodní podmínky |