FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Liberec doma U Nisy slaví titul

Liberec - Stadion U NisyLiberec - Stadion U Nisy 12.05.2012: Vyprodaný Stadion U Nisy zažil v posledním 30. kole "finále" české Gambrinus ligy 2011/2012 mezi Slovanem Liberem a Viktorií Plzeň. Téměř 10 tisíc diváků vidělo bezbrankovou remízu 0:0, která však stačila Liberci na bouřlivé oslavy historicky 3. titulu. Všechny 3 tituly si Slovan zajistil za posledních 10 let (2002, 2006, 2012). Na druhou stranu měl Liberec ve "finálovém" utkání i trochu štěstí, protože Plzeň nastřelila dvě tyčky. Kdyby se jí podařilo alespoň jednu z nich proměnit v gól, tak mohla Viktorka slavit obhajobu titulu.

FOTOGALERIE Z OSLAV TITULU V LIBERCI

Za celsezónní úsilí, si však Liberec titul plně zasloužil a v další sezóně si zahraje druhé předkolo Ligy Mistrů. Na druhém místě se v konečném pořadí umístila Sparta Praha díky výhře 3:0 v posledním kole nad Českými Budějovicemi. Tímto si Sparta zajistila v následujícím ročníku 3. předkolo Evropské ligy. Viktorka Plzeň za umístění na třetím místě bude hrát 2. předkolo Evropské ligy. Díky vítězství v českém poháru České Pošty si zahraje 2. předkolo EL také Sigma Olomouc.

Snad se české týmy budou inspirovat loňským tahem Viktorky Plzeň napříč evropskými poháry a čeští fanoušci si tak na stadionech vychutnají pohárovou atmosféru s atraktivními soupeři.

ČESKÉ STADIONY, na kterých se budou hrát evropské poháry 2012/2013:

Stadion U Nisy - Liberec
Liberec - mistr ligy
Tribuna U Nisy
Autor: Tyzys | Foto: www.slovanliberec.cz

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 5523© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Obchodní podmínky |