FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Městský stadion

Baník OstravaVítkovice
StadionyFotbalová národní liga
Městský stadionMěstský stadion

Název: Městský stadion

Kapacita: 15 123

Otevření: 1938 (přestavba stadionu 2011 - 2015)

Rozměry hřiště: 105 x 68 m

Cena výstavby: ?  

BÝVALÝ STADION BAZALY

 

Fotogalerie

Vstupenky na fotbal 3D makety stadionů
Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz Photo: <a href='http://lukasston.cz/'>Lukáš Ston</a> Photo: <a href='http://lukasston.cz/'>Lukáš Ston</a> Photo: <a href='http://lukasston.cz/'>Lukáš Ston</a>
 


Městský stadion v Ostravě popisuje také kniha Fotbalové stadiony


Autor: Jiří Vojkovský

Patron: Milan Baroš

 


OBJEDNAT  KNIHU 

CENA: 369 Kč + B O N U S
S knihou obdržíte vydání časopisu Pro Football a samolepku FotbaloveStadiony.cz

 

Zajímavosti

Městský stadion v Ostravě zažil fotbalovou euforii


Ostrava - Městský stadionOstrava - Městský stadion15.09.2016: Fotbalový zážitek se vším všudy na nejvyšší evropské úrovni, bohužel i s velkou kaňkou v podobě vtrhnutí "fanoušků" na hřiště. To vše přineslo středeční druholigové derby mezi Baníkem Ostrava a SFC Opava. Vyprodaný stadion (12 111 diváků), nádherné a nápadité choreografie, skvělá atmosféra, jinými slovy fotbalový svátek neboli fotbalový orgazmus.

celý článek


Nový stadion Baníku Ostrava


Městský stadion OstravaMěstský stadion Ostrava04.02.2015: Atletický stadion v Ostravě Vítkovicích, na kterém se každoročně koná významný atletický mítink Zlatá tretra, bude od sezony 2015/16 sloužit domácím zápasům Baníku Ostrava. Městský stadion Ostrava, jak zní oficiální název, bude mít kapacitu 15 000 diváků, z níž 1 200 míst pro hostující fanoušky. Stadion bude kompletně zastřešený a svým komfortem by se měl stát jedním z nejmodernějších stadionů v České republice.

celý článek

Mapa stadionu

Zobrazení: 68181© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Obchodní podmínky |