Obchodní podmínky

Obecná ustanovení:
Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup knihy Fotbalové stadiony na webu www.FotbaloveStdiony.cz a www.kniha.FotbaloveStadiony.cz.  


Cena a platební podmínky:
Konečná cena knih Fotbalové stadiony je 299 Kč (1. a 2. díl), 319 Kč (3. díl) + poštovné 99 Kč. V případě objednání více než dvou knih budete informováni o případném navýšení ceny poštovného. Po objednání knihy obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu výzvu k provedení platby bankovním převodem. Po domluvě je možné provést jinačí způsob platby. Kniha vám bude odeslána na uvedenou adresu až po obdržení platby.

Doručení:  
Knihy jsou vždy zasílány doporučeně na uvedenou adresu. Knihy jsou odesílány jednou týdně (pondělí nebo pátek). Dodací termín je tedy závislý od tohoto dne. Po domluvě je možné knihu zaslat dříve. Neručíme za případné dodání poškozené knihy, ke kterému může dojít při přepravě.

Zrušení objednávky:
Pro zrušení objednávky nás prosím informujte na e-mailové adrese kniha@fotbalovestadiony.cz. Pokud nedojde k zaplacení knihy do 14 dnů od provedení objednávky, bude objednávka automaticky zrušena.

Ochrana osobních údajů:
Kupující vyplněním objednávky bere na vědomí a prohlašuje, že souhlasí ve smyslu ust. § 7ods. 11zákonač. 428/2002Z .z. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, aby prodávající zpracoval a uschoval jeho osobní údaje (jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště včetně PSČ a e-mailová adresa, bez možnosti přiřadit k nim další osobní údaje kupujícího), anebo ty, které jsou potřebné pro činnost provozovatele a zpracovával je ve všech svých informačních systémech a ty poskytnul prodávajícímu dobrovolně. Kupující uděluje prodávajícímu tento souhlas na dobu neurčitou. Souhlas se zpracováním osobních údaj může kupující odvolat kdykoliv písemnou (e-mailem) na základě čeho prodávající jeho osobní údaje vymaže ze své databáze.

Při vyplňování objednávky kupující souhlasí s tím, že mu můžou být v budoucnu zaslány na jeho uvedenou e-mailovou adresu propagační a reklamní materiály obsahující informace z prostředí fotbalových stadionů, aktuálních nabídek zboží či různých akcí.

FotbloveStadiony.cz

Provozovatel webu a vydavatel knihy:

VS-NETCOM s.r.o.
Oprechtice 15
739 21 Paskov
IČ: 268314449