FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Oficiální fanclub informuje o zápase ČR - Turecko

Oficiální fanclub ČROficiální fanclub ČR 05.02.2013: Ve spolupráci s Oficiálním fanclubem české reprezentace přinášíme informace o přátelském utkání proti Turecku, které se odehraje na stadionu místního klubu Manisaspor. Stadion s názvem "Manisa 19 Mayis Stadi" má kapacitu 16 597 diváků a hraje se na něm druhá nejvyšší turecká liga. Stadion byl vybudován v roce 1974 a poslední rekonstukce proběhla před pěti lety v roce 2008. Snad se na tomto stánku odehraje utkání s dobrou fotbalovou kulisou a vítězným zakončením našich reprezentantů.

První, byť přátelský zápas, dnes v Turecku čeká na českou fotbalovou reprezentaci. Celá fotbalová veřejnost včetně fanoušků Oficiálního fanclubu české fotbalové reprezentace netrpělivě čeká, jakým výsledkem a jakou hrou zahájí svěřenci Michala Bílka „nový reprezentační rok“.

Hlavním tématem před přípravným reprezentačním utkáním je soutěžní nerozehranost našich reprezentantů. Nominovaná početná ekipa hráčů Gambrinus ligy, kterou tvoří plzeňští Vladimír Darida, David Limberský a novic Stanislav Tecl, sparťané Ladislav Krejčí a David Lafata a olomoučtí Tomáš Hořava s Michalem Ordošem, stále čeká na ostré ligové či pohárové zápasy. Zajímavostí je, že kmenoví hráči Plzně a Sparty byli kvůli reprezentačnímu srazu vytrhnuti z předsezónního herního soustředění svých klubů. Viktoriáni to z Kypru do Turecka zase tak daleko neměli, ale Krejčího s Lafatou čekala dlouhá cesta ze Španělska.

Na start ligových soutěží čekají také Marek Suchý ze Spartaku Moskva, Jan Laštůvka z ukrajinského Dněpru, či Bořek Dočkal hájící barvy norského Rosenborgu. V Německu hrající Michala Kadlece a Petra Jiráčka trápí stejně jako v Arsenalu působícího kapitána reprezentace Tomáše Rosického pro změnu nerozehranost plynoucí z herního manka způsobeného zraněními. Brankář Jaroslav Drobný je poté pouze na lavičce Hamburku.Češi však mají navzdory hrozící nerozehranosti o motivaci zaručeně postaráno! Turecko už národní tým neporazil téměř 10 let! V hlavách všech fanoušků stále zůstává hořká vzpomínka na nešťastné utkání s tímto soupeřem na EURO 2008, kdy Turci zázračně zvrátili téměř rozhodnuté utkání a po výhře 3:2 putovali na úkor českého týmu do čtvrtfinále turnaje.

Jak se náš nároďák popere se zápasovým mankem svých hráčů? Porazíme po více než 10 letech našeho tureckého soupeře? Fanděte dnes s Oficiálním fanclubem české fotbalové reprezentace našim klukům, ať se jim herní start do roku 2013 vydaří!

Stadion přátelského zápasu v Turecku:

FotbaloveStadiony.cz partner FanclubFotbal.cz

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 2798© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Obchodní podmínky |