FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Old Trafford

Manchester United
StadionyAnglie - Premier League
Old TraffordOld Trafford

Název: Old Trafford

Kapacita: 75 635

Otevření: 1910

Rozměry hřiště: 105 x 68 m

Cena výstavby: 60 milionů £  

 

Fotogalerie

Vstupenky na fotbal 3D makety stadionů
Photo: <a href='http://www.groundhopping.se' target='_blank'>www.groundhopping.se</a> Photo: <a href='http://www.groundhopping.se' target='_blank'>www.groundhopping.se</a> Photo: Abhijit Tembhekar (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/deed.en'>CC BY 2.0</a>) Photo: <a href='http://www.groundhopping.se' target='_blank'>www.groundhopping.se</a> Photo: Airviews Photography (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/'>CC BY-ND 2.0</a>) Photo: Parrot of Doom (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en'>CC BY-SA 3.0</a>) Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz
 

Zajímavosti


Historii, fakta a příběhy o svatostánku
Old Trafford zachycuje kniha
Fotbalové stadiony


Autor: Jiří Vojkovský

Patron: Milan Baroš

 


OBJEDNAT  KNIHU 

CENA: 369 Kč
+ BONUS časopis Pro Football
Jak se postupem času měnil Old Trafford


Manchester - Old TraffordManchester - Old Trafford22.12.2014: Old Trafford je svatostánek “Červených ďáblů” z Manchesteru, který oslavil již své stoleté výročí od prvního utkání, které se na jeho půdě odehrálo. Za svou historii zažil Old Trafford velký počet významných událostí a pochopitelně také prošel mnoha rekonstrukcemi. Výsledkem je jeden z nejlegendárnějších stadionů na světě, který má před sebou pravděpodobně další rekonstukce, včetně navýšení kapacity na údajných 96 000 míst. Tím by Old Trafford překonal i slavné Wembley s kapacitou 90 000 diváků.

celý článek


U stadionu Old Trafford pojmenovali ulici po Fergusonovi


Sir Alex Ferguson WaySir Alex Ferguson Way14.10.2013: Na počest bývalého manažera Manchesteru United Sir Alexe Fergusona, byla pojmenovaná ulice u slavného stadionu Old Trafford. Dnes již bývalá ulice Water Reach byla přejmenována na Sir Alex Ferguson Way. Ta navazuje na další ulici Sir Matt Busby Way, nesoucí jméno také po jednom ze slavných osobností United. Není se čemu divit, Ferguson vyhrál za 26 let s Manchesterem 13 titulů v Premier League, dvakrát Ligu Mistrů a další cenné trofeje.

celý článek

Mapa stadionu

Zobrazení: 57913© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Obchodní podmínky |