Podmínky užití

Všeobecné podmínky užití

Web FotbaloveStadiony.cz je provozován za účelem poskytnutí informací z prostředí fotbalových stadionů z celého světa. Obsah webu je tvořen redakčními články a databází fotbalových stadionů, řazených dle dané země a ligové soutěže či jiné kategorie. Vybrané články jsou dále překládány a publikovány na zahraničních verzích webu www.TheFootballStadiums.com a www.FussballStadienWelt.de.


Odkazy na stránky třetích stran: Web FotbaloveStadiony.cz není zodpovědný za obsah stránek třetích stran, na které web odkazuje v rámci obsahu, reklamy či jiných redaktorských důvodů spolupráce.


Copyright: Bez předchozího písemného povolení není možné používat fotografie a textové informace z webu FotbaloveStadiony.cz. Ty mohou být chráněny autorským zákonem a jejich neoprávněné použití může znamenat porušení platných práv duševního vlastnictví.
U použitých fotografií je uveden autor či zdroj, případně druh licence, pod kterou je fotografie možno použít. Pro případ dalšího použití fotografií dle volné licence Creative Commons, se držte jejich pravidly. Pro zájem o použití obsahu FotbaloveStadiony.cz, nejdříve kontaktujte redakci (info@fotbalovestadiony.cz).
V případě, že chcete, aby se vaše fotografie stadionů zobrazovaly v databázi webu FotbaloveStadiony.cz, pošlete je redakci s povolením o zveřejnění. Vaše fotografie bude po schválení redakce zařazena k danému stadionu s odkazem na vaše autorství.


Cookies: Web FotbaloveStadony.cz může používat prvky cookies. Pro jejich zakázání či odstranění použijte nastavení vašeho prohlížeče.


Závěrečná ustanovení: Web FotbaloveStadiony.cz neručí za škody vzniklé používáním těchto stránek. Informace jsou tvořeny redakcí webu a jsou také shromažďovány z různých zdrojů, proto provozovatel nezaručuje, že všechny poskytnuté informace jsou správné a pravdivé. Provozovatel si bere si právo na úpravu těchto podmínek.

Provozovatel: Ing. Jiří Vojkovský, IČ: 73909955, B. Nikodema 15, 708 00  Ostrava© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Obchodní podmínky |