FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

PODPORUJEME: Charitativní akce - DEJ SMYSL SVÉ PÁRTY

II. ročník charitativní akceII. ročník charitativní akce 18.11.2012: Náš web FotbaloveStadiony.cz podporuje II. ročník charitativní akce s názvem „Dej smysl své párty“, jejímž konáním chceme podpořit dětská zařízení, rodiny s handicapovanými a těžce nemocnými dětmi především v Ostravě a jejím nejbližším okolí a to pouhou běžnou zábavou přátel, blízkých a především široké veřejnosti, kterým není lhostejný život těchto dětí. Druhý ročník této charitativní akce se koná 30. listopadu v Barrák music club Ostrava.

Zatímco v minulém ročníku, kterého se zúčastnilo 101 osob, jsme začínali ve večerních hodinách a děti byly pouze účastníky uvítací módní přehlídky, bude tento ročník odstartován dětským odpolednem doprovázeným moderátorem dětských televizních pořadů, významnými sportovci Moravskoslezského kraje, pohádkovými postavami, spoustou soutěží a dětskou hernou.

Pozvání také přijali děti podporované z předchozího prvního ročníku, tedy ty, které chceme začlenit do kolektivu ostatních dětí. Připravujeme spoustu zábavných soutěží a workshopů, do kterých se zapojí jak děti handicapované, tak děti, které většinu roku tráví svůj čas ve Fakultní nemocnici v Ostravě či děti široké veřejnosti. Nově bude dětem promítána pohádka z produkce České Televize "Tajemství staré Bambitky" v níž hlavní roli stvárnili např. T. Klus a K. Janovičová. Dále bude program obohacen vystoupením talentovaných absolventů školy, kterou v tomto ročníku podporujeme, loutkovým představením nebo projekcí moderního večerníčku z tvorby QQ studia Ostrava s názvem "Báječná show".

V pozdních odpoledních hodinách bude program tvořen koncerty různých žánrů a od půlnoci se ponese v rytmičtějším duchu moderní elektronické hudby. Průběh večera bude zpestřen dobročinným turnajem ve stolním fotbálku či dražbou a tombolou s hodnotnými cenami. Pro obě části charitativní akce bude připraveno občerstvení za symbolické ceny, jehož výtěžek bude taktéž použit na charitativní účel tohoto projektu.

Našim záměrem je nejen zkvalitnění života nemocných a handicapovaných dětí v Ostravě a jejím nejbližším okolí, ale také zapojení těchto dětí do běžného života a splnění snů mnoha z nich.Pro tento ročník akce vybíráme z následujících subjektů:

 • 1. Radka Zdrálková s dcerou Kristýnkou (9 let)
  trpící atypickým autismem, mentální retardací, skrytá epilepsie, Ostrava – Výškovice
   
 • 2. Alexandr Babický s dcerou Romankou (19 let)
  trpící těžkou srdeční vadou, po mozkové obrně částečně ochrnula, Ostrava
   
 • 3. Soukromá základní škola speciální pro žáky s více vadami, Ostrava
  hmotná pomoc, kancelářské potřeby, hygienické zboží
   
 • 4. Žebřík, Žebříkův obchod, Ostrava - www.zebrik-ops.cz
  hmotná pomoc, hromadný sběr oděvů mezi účastníky akce

Více informací na webu: dejsmyslsveparty.webnode.cz

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 2832© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Obchodní podmínky |