FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

POZVÁNKA: BANÍK = BAZALY

BANÍK = BAZALYBANÍK = BAZALY 02.10.2012: Občanské sdružení Baník Baníku pořádá v úterý 16. října 2012 v 16:00 na Prokešově náměstí před novou ostravskou radnicí shromáždění fanoušků FC Baníku Ostrava na podporu záměru převzetí stadionu Bazaly do vlastnictví města Ostravy. Na akci, která bude moderována Jirkou Bastou, vystoupí například věrný fanoušek Baníku Jaromír Nohavica, Čoník Bapi, Václav Daněk, Martin Lukeš, Václav Svěrkoš či spolumajitel klubu Petr Šafarčík.

Možná už jste se doslechli, že ve druhé polovině října má ostravské zastupitelstvo hlasovat o převzetí Bazalů do vlastnictví města. Je všeobecně známo, že naprostá věšina prvoligových stadiónů dvou nejpopulárnějších sportů u nás – fotbalu a hokeje – je ve vlastnictví měst, ve kterých prvoligové kluby působí. Dnešní ekonomická situace zkrátka není příznivá pro jinou variantu a vlastnictví stadiónu spolu s potřebnou péčí o něj kluby finančně vyčerpává. A to je také nosnou myšlenkou záměru, o kterém bude město hlasovat.

My fanoušci Baníku chceme shromážděním a hromadnou účastí na něm záměr podpořit stadion Bazaly a ukázat tak těm, kteří byli hlasem lidu zvoleni, že by měli být k záměru a přání voličů vstřícní také. Přijďte v úterý 16. října před radnici a spolu s výše uvedenými hosty pomozme zastupitelům v jejich rozhodování. Přijďme ve velkém počtu, ukažme naši sílu a hlavně - PŘIJĎME POMOCI NAŠEMU MILOVANÉMU BANÍKU.
  Zdroj: BanikBaniku.cz | Foto: Chachari.cz

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 3000© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Obchodní podmínky |