FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

POZVÁNKA: Přátelské utkání reprezentačních Fanclubů

Stadion 1.HFK OlomouStadion 1.HFK Olomou 10.11.2012: Na deset dní ovládl Olomouc úžasný fenomén jménem fotbal. V rámci mezinárodního přátelského utkání mezi Českem a Slovenskem, které se uskuteční ve středu 14. listopadu v 17:30 hodin, uspořádalo Město Olomouc několik významných akcí jako například Velkou fotbalovou expozici ve Vlastivědném muzeu s rozsáhlou a pestrou výstavou originálních exponátů z dějin kopané přes setkání předsedů fotbalových svazů obou zemí až po diskuze s fotbalovými legendami a komentátory rozhlasových a televizních přenosů.

Ještě než reprezentační “A” mužstva změří své síly na zeleném trávníku Androva stadionu, uspořádaly tábory fanoušků obou zemí fotbalové utkání.

Přátelské utkání obou Fanclubů proběhne ve spolupráci s druholigovým klubem 1.HFK Olomouc ve středu 14. listopadu od 10:30 hodin. na stadionu v Holici, Staškova 28, kam Vás všechny srdečně zveme.

FANCLUB ČR - FANCLUB SR | středa 14.11. 2012, 10:30 hod., stadion 1.HFK Olomouc - UMTTohoto přátelského utkání se zúčastní dvě významné osobnosti. Za Fanclub slovenské fotbalové reprezentace nastoupí Josef Štybrányi slovenský fotbalista, československý reprezentant, držitel stříbrné medaile z Mistrovství světa v Chile 1962, který v reprezentaci odehrál 9 zápasů a vstřelil jeden gól, právě na světovém šampionátu v Chile v roce 1962. Svou fotbalovou kariéru spojil především se Spartakem Trnava.

Na druhé straně nastoupí za Fanclub české fotbalové reprezentace Vladimír Šmicer - bývalý český fotbalový záložník, který v současnosti působí jako manažer české fotbalové reprezentace. Společně s Milanem Barošem se stal v roce 2005 prvním českým vítězem prestižní Ligy mistrů. V roce 2008 zvítězil v české anketě Fotbalista roku v kategorii Osobnost ligy.

Proto neváhejte a přijdte povzbudit své fanoušky v předpremiéře reprezentačního klání na stadion do Holice.

Zdroj: 1. HFK Olomouc

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 3010© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Obchodní podmínky |