FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Přestavba Olympijského stadionu pro West Ham United

Londýn - Olympic StadiumLondýn - Olympic Stadium 08.07.2015: West Ham United se připravuje na přesun do nového domácího prostředí, které mu poskytne londýnský Olympijský stadion. Ten byl vystavěn s kapacitou 80 tisíc diváků pro Letní olympijské hry, konané v Londýně roku 2012. Stadion byl navržen tak, aby šel po Olympiádě přizpůsobit podmáíkám prvoligového celku West Ham United. Jednou z nich byla snížení kapacity a přiblížení tribun k hřišti, skrz původní atletickou dráhu.

Kapacita nového stánku West Hamu je plánována snížit na 54 tisíc diváků, avšak přiblížené tribuny, na úkor atletické dráhy nebudou úplně lemovat hrací plochu.

Po svém otevření, které je plánováno v průběhu roku 2015, se 54 tisícový stánek West Hamu stane aktuálně třetím nevětším stadionem Premier League. Co se však žebříčku velikosti stadionu týče, West Ham pravděpodobně v blízké době poklesne o pozici níže. A to z důvodu rozšíření Etihad Stadium Manchesteru City, který má v budoucnu pojmout až 62 000 diváků, čímž se stane po Old Trafford, druhým největším stánkem Premier League.
 
Klub chystá pro své věrné fanoušky zpestření, při výběru nového místa na Olympijském stadionu. Předplatitelé permanentních vstupenek z bývalého stadionu Boleyn Ground, budou pro výběr svého nového místa osobně pozváni do rezervačního centra, kde si budou moci vybrat své sedadlo pomocí 3D vizualizace. Ta jim nabídne přímý pohled na hřiště z daného místa a odpovídající slevu při rezervaci permanentky na novou sezonu.


Nový stadionu West Ham United (kapacita: 54 000)

Photo: Stephan Hoogerwaard

Photo: Stephan Hoogerwaard

Autor: Jiří Vojkovský |

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 8441© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Obchodní podmínky |