FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Tipy pro nováčky ve fotbalových sázkách

11.01.2021: Nejtěžší část sázení na fotbal začíná. V prvních fázích vyvstává mnoho otázek: kterému bookmakeru důvěřovat, kolik vsadit od banky, kdy je nejlepší čas vsadit ... Na první otázku lze snadno odpovědět: spolehlivého a osvědčeného bookmakera najdete na webu agregátoru online kasina, který sdružuje nejlepší bookmakery na jednom webu.

Jako příklad lze uvést - csgame.cz, kde můžete získat úplné informace o jakékoli kanceláři, která přijímá sázky v České republice. Ale se zbytkem otázek (stejně jako se stovkami dalších) nastanou potíže. Proto dnes budeme analyzovat TOP-5 tipů pro začátečníky, kteří právě plánují uzavřít svou první sázku na výsledek fotbalového zápasu.1. Nevsázejte na svůj oblíbený tým


Mnoho fotbalových fanoušků po registraci v kanceláři bookmakera aktivně hledá svůj oblíbený tým a sází na jeho výhru ... v každém zápase. Věrnost vaší volbě je dobrá. Ale pro skutečné fanoušky je extrémně obtížné objektivně posoudit sílu hráčských týmů. Vždy se zdá, že váš oblíbený je silnější, rychlejší a profesionálnější. To vede pouze k jedné věci - častým ztrátám. Pokud vás tato vyhlídka příliš neláká, zkuste vsadit na hru týmů, kterým jste lhostejní. A je lepší sledovat zápasy s vašimi oblíbenými hráči ve společnosti přátel a bez přemýšlení o sázkách.2. Nastavte individuální limity


Mnoho lidí vnímá sázky jako odpočinek, způsob relaxace. Ale v průběhu času mohou takové neškodné činnosti vést k vážným finančním ztrátám nebo dokonce závislosti. Před uzavřením sázky proto nezapomeňte nastavit limity na:
Počet sázek. Neměli byste vsadit na více než 3 události současně. V opačném případě nebudete moci plně sledovat svoji sázku a jen si užít zápas.

Velikost sázky. Musíte pochopit, že je nemožné předpovědět výsledek zápasu. Existuje 50% šance, že vámi vybraný tým prohraje. Abyste nepřišli o velkou částku, sázejte na každý zápas určitou částku ve výši 1% až 15% dostupné banky.
Dalším doporučením ohledně financí je vsadit na volné prostředky, které se nebojíte prohrát. Štěstí nemá ráda tvrdé a poslední peníze.3. Nevytahujte to


Sázka selhala? Nespěchejte, abyste se vrátili, a dokonce sázejte více (na krytí ztrát). V takové situaci je pravděpodobnost ztráty extrémně vysoká, protože nervy jsou na hranici, emoce jsou ohromující a je extrémně obtížné objektivně posoudit situaci. V takových případech hráči ztrácejí velké částky a snaží se získat zpět všechny ztracené prostředky.

Po prohře zkuste udělat krátkou přestávku, sledovat zápas nebo (ještě lépe) se nechat rozptýlit (rozhovorem s kamarádem, návštěvou obchodu nebo sledováním televize). A teprve potom můžete znovu vsadit se stejnými částkami, které jste hráli dříve.4. Nezanedbávejte bonusy


Dnes mnoho sázkových kanceláří poskytuje svým klientům lukrativní bonus za registraci bez vkladu, aby přilákaly nové uživatele. Tohle by mohlo být:
 
• Návrat první sázky, pokud je ztracena;
• Cashback získávaný měsíčně;
• Zvýšení prvního vkladu;
• Vítejte sázka zdarma a další.

Mnozí považují takové bonusy za marketingový trik a ignorují je. První výrok je správný. Bonusy se skutečně používají k propagaci služeb bookmakera a rozšiřování jeho zákaznické základny. A o odmítnutí jejich použití lze vážně argumentovat. Právní sázkové kanceláře jsou opravdu připraveni poskytnout svým klientům cashback nebo připsání zálohy. A nevyužít tuto příležitost je hloupé. Hlavní je pečlivě si přečíst podmínky promo akce (jaký vklad musíte provést, kolik sázek).5. Sledujte motivaci týmu


Není možné s jistotou vědět, který hráč dá gól ve druhé polovině zápasu nebo jehož trest bude rozhodující. Ale který z týmů podá to nejlepší na 100%, opravdu víte. K tomu stačí sledovat motivaci oponentů. Například dva týmy hrají přibližně se stejnou silou. První už vyhrál ligu a druhý bojuje pouze o místo v ní a chce se vyhnout sestupu. Který z nich bude hrát s maximální silou, je zřejmé. První tým bude hrát na autopilotu. Ale druhá nemůže být zneuctěna a její hráči rozhodně vydají maximum.

Chcete-li posoudit motivaci účastníků akce, stačí se podívat na aktuální pořadí. Rovněž je třeba věnovat pozornost individuálnímu plánu vítězství / porážek pro každý tým. Tyto informace vám pomohou provést přesnější výpočet nadcházejícího zápasu. Měli byste však věnovat pozornost posledním koeficientům. Nespoléhejte se na pravděpodobnost velké výhry, protože ve většině případů to zůstává pravděpodobnost.

Sázení na výsledek fotbalového zápasu je dobrou příležitostí k odpočinku, odpočinku po náročném pracovním dni a dokonce k vydělávání peněz navíc. Hlavní věcí je správně vstoupit do této činnosti, nečinit „drsné“ činy a ovládat své emoce. A pamatujte: měli byste vsadit pouze na částku, kterou vám nevadí prohrát. V tomto případě vám prohra nepřinese negativní emoce, zatímco výhra vám způsobí upřímnou radost.
 

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 1063© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Obchodní podmínky |