FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

V Trnavě roste City Arena

Trnava - City Arena TrnavaTrnava - City Arena Trnava 12.04.2015: Sportovně-nákupní komplex jménem City Arena bude historicky největší stavbou v Trnavě. Slavnostní otevření je naplánováno na 23. srpna 2015 a má být vskutku velkolepé. Investorem projektu je skupina EuroMax Slovakia, jejíž záměrem je vybudovat moderní fotbalový stadion evropské úrovně. City Arena vyroste na místě zdemolovaného stadionu Antona Malatinského.

Momentálně probíhá druhá fáze přestavby, což obnáší přestavbu i poslední západní tribuny. Konečná City Areny bude 20 460 míst k sezení a součástí areálu bude také dvoupatrové podzimní parkoviště, administrativní prostory a obchodní centrum s multikinem. Hlavním motivem investorů je propojit nadšení ze sportovního zážitku s dobrým pocitem z nákupů a posezení v příjemném prostředí. Předpokládané náklady na výstavbu celého komplexu se vyšplhají do výše 79 milionu eur, respektive kolem dvou miliard korun.
 

CITY ARENA TRNAVA - DUBEN 2015
 
Po otevření bude mít stadion červený design v barvách Spartaku Trnava. Sedačky jsou v téhle fázi ještě pokryty modrým ochranným igelitem.
 
Foto: www.cityarenatrnava.com


VIZUALIZACE CITY RANY TRNAVA (KAPACITA: 20 460)
 
Projekt: Adamec & Adamec

Autor: David Kubáň |

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 6690© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Obchodní podmínky |