FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Výsledky ON LINE - nově také ve vašem telefonu

Aplikace LiveSportAplikace LiveSport 05.04.2014: Součástí našeho webu FotbaloveStadiony.cz je také služba "Výsledky ON LINE", která nabízí přesný výsledkový servis všech aktuálně hraných zápasů. Včetně fotbalu jsou fanouškům k dispozici průběžné sportovní výsledky a statistiky celkem z 26 sportů a 3 000 soutěží z celého světa. Nyní můžete aplikaci LiveSport využívat také pomocí svého chytrého telefonu.

Velkým pomocníkem je funkce "Moje zápasy", ve které si můžete navolit své oblíbené zápasy i z více sportů současně. O těchto zápasech jste následně díky dotykovému označení informováni, takže vám neunikne nic důležitého. Co se českého fotbalu týče, s touto praktickou aplikací máte k dispozici detailní statistiky Gambrinus ligy a výsledky dalších fotbalových soutěží až na úroveň divizí. Další výhodou je kalendář, který umožňuje zobrazení výsledků za poslední týden a plánování utkání na další týden dopředu.

V aplikaci také nechybí kompletní sestavy týmů každého zápasu a tabulky fotbalových soutěží. Aplikace LiveSport je dostupná na systému Android verze OS 2.2 nebo vyšší a iOS verze 6.0 a výše. Na našem webu FotbaloveStadiony.cz poskytuje výsledky ON LINE server LiveSport.cz.

STAŽENÍ APLIKACE ZDARMA:


 

UKÁZKA LIVESPORT VE VAŠEM TELEFONU:Autor: Jiří Vojkovský | Spolupráce: LiveSport.cz

NETfotbal.cz - pro fanoušky

Diskuze

Počet zobrazení: 2180© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Obchodní podmínky |